» » Срібний призер Олімпійських ігор Денис Силантьєв реалізує в Бучі Еко-проект

Срібний призер Олімпійських ігор Денис Силантьєв реалізує в Бучі Еко-проект

21 травня, на водоймі в мікрорайоні Склазаводський (кар’єр) відбудеться непересічна у житті міста подія. У рамках екологічної акції Бучу відвідає всесвітньо відомий плавець Денис Силантьєв.


Еко - проект «Н2О» був організований Денисом Силантьєвим і "Фондом підтримки молодіжного та олімпійського плавання", за участю зірок і публічних людей України: Ольги Сумської, Даші Малахової, Ольги Фреймут та інших. Одна із місій Фонду Олімпійського призера – пропаганда здорового способу життя, що не можливе без чистого довкілля та водних ресурсів.

Тому відомі люди вирішили спрямувати свої зусилля на очищення водойм та покращення екологічної ситуації в країні. Як це робити – вони показують на власному прикладі, проводячи суботники у поєднанні з розважальною програмою. Таким чином, знаменитості мотивують громадян піклуватися про природу і концентрують зусилля на пошуку грошових ресурсів для очищення річок та озер України.

Крім того, очищаючи водойми, плавець готує територію для проведення щорічного проекту Клуб дитячого плавання з Денисом Силантьєвим, який успішно функціонує з 2009 року. Завдяки цьому понад 7 тисяч українських дітей мали можливість безкоштовно відвідувати заняття з плавання у літній період. До цих пір, увага спортсменів була зосереджена на найбільших містах держави: Житомир, Київ, Дніпропетровськ, Херсон, Запоріжжя, Івано-Франківськ та Харків.

І от на черзі – невелике молоде місто Буча. Як зазначив перший заступник Бучанського міського голови Юрій Хоменко, все тримається на людських відносинах. Хтось був у нас, розповів про красу та перспективність міста і Денис Силантьєв вирішив на власні очі переконатися у сказаному. Буча на стільки сподобалася чемпіону, що він не роздумуючи вирішив провести свій захід саме у нас.

«Діти хочуть плавати, але спеціально облаштованих для цього пляжів немає. Тож, програма Силантьєва приверне увагу інвесторів та зацікавить людей вивчити питання збереження довкілля з користю для громади. Власне, якщо на кар’єрі навіть тільки зачистити водойми, береги, то вже буде прекрасний результат. Адже водойма на Склозаводській – дуже красиве місце, і гріх його не використовувати за призначенням.
Також ми плануємо побудувати біля стадіону «Ювілейний» спортивний комплекс з басейном
», - каже Юрій Анатолійович.

За словами Юрія Хоменка, на Склозаводській можна було б давно облаштувати аквапарк. Уже приїздили делегації із Польщі, Словаччини, Росії, України, які розглядали можливість створити там зону відпочинку на воді.
Але «підводить» українське законодавство, згідно якого слід проводити конкурсні торги. Тож, тільки на підготовку технічної документації потрібно витратити 300-400 тисяч гривень бюджетних коштів. На жаль, зараз для нас – це завелика сума.

До речі, керівництво міста домовилося з Денисом Силантьєвим, що на День Бучі він проведе у нас майстер-класи для дітей.
Тож, запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цього заходу і зробити свій внесок у збереження довкілля!

Довідка
Денис Олегович Силантьєв (народився у 1976 році в Запоріжжі) – заслужений майстер спорту по плаванню, чемпіон світу, чемпіон Європи, чотириразовий володар Кубку світу по плаванню, срібний призер Олімпіади в Сіднеї.
За свої дивовижні здібності плавати в «стилі метелика» отримав від журналістів прізвисько «Містер Батерфляй». У 2002 році він встановив до цих пір не побитий рекорд України на 200 м батерфляй – 1 хв. 55, 42 с.
Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню.
Людмила Гладська 
  0
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
IRON

OFFline

  • IRON (23)
  • Місцевий
  • 18 травня 2011 10:56
молоде красиве місто славиться своїми суботниками! мАлАцЫ!

0
grey

OFFline

  • grey (43)
  • Користувачі
  • 18 травня 2011 15:30
По-перше кар’єр давно хтось викупив. По-друге навколишнi жителi туди смiття зкидають. Так шо аквапарку не получиться...

0
asimo20

OFFline

  • asimo20 (4)
  • Місцевий
  • 19 травня 2011 08:59
Басейн ето круто!

0