» » "Коцюбинське запалює зірки"

"Коцюбинське запалює зірки"

На сцені господарського-будівельного гіпермаркету «ЕпіцентрК» пройшов концерт фіналістів «Коцюбинське запалює зірки» в рамках культурно-освітнього проекту, присвяченого 20-тій річниці Незалежності України та 70-тій річниці заснування селища з ініціативи селищного голови с.м.т. Коцюбинське Вадима Садовського та за підтримки партнерів проекту «ЕпіцентрК, МК «Престиж», депутата обласної ради Наталії Семко, відділу культури й туризму Ірпінської міськради.

Протягом кількох годин юні таланти підкорювали сцену у виконавчій, хореографічній, вокально-інструментальній майстерності.

Професійне журі конкурсу відзначило чимало юних зірок сцени, які були нагороджені пам’ятними дипломами, цінними подарунками й преміями. Було визначено найкращих фіналістів. Відтак призові місця розподілилися таким чином: у розділі виконавча майстерність: 1 місце — інструментальний дует «Натхнення», 2 місце посіла Катерина Головій, третє місце — за Владиславою Колісник. У вокальній майстерності — 1 місце за Анною Буратевич, 2— Єлизаветою Дорошенко, 3 — Едуардом Гльозою.

У хореографії найяскравішими зірками визнано Танцювальну Студію «Стиль»(1 місце), 2 — за театром танцю «Першоцвіт», 3 – за художньо - хореографічною студією «Тримай ритм».

Вітали й підтримували юних зірок відомі у Коцюбинському та за його межами пісенний гурт «Барви», співаки Богдан Тюх, Валентина Парав`ян.
Валентин Собчук 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.