27-28 квітня - "Всесвітній біг заради гармонії" » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » 27-28 квітня - "Всесвітній біг заради гармонії"

27-28 квітня - "Всесвітній біг заради гармонії"

27-28 квітня 2011 року в Ірпені за ініціативи місцевих ентузіастів бігу вже традиційно, ввосьме, відбулася Ірпінської частини найдовшої у світі факельної естафети "Всесвітній біг заради гармонії" серед учнів загальноосвітніх шкіл.

Всесвітній біг заради гармонії - глобальна факельна естафета, спрямована на зміцнення дружби між народами та прокладання шляхів до справжнього миру-єдності, який починається з серця людини. Кожна людина може взяти участь у Всесвітньому бігу заради гармонії: спортсмени та не спортсмени, молоді та літні люди, У кожного є можливість пронести факел декілька кроків або кілометрів маршрутами естафети. Тримаючи факел, люди проявляють свою потаємну надію, що одного дня його вогонь освітить весь світ, та наша планета стане квітучим садом, де панує єдність та гармонія. Наша держава є однією з 100 країн світу, що буде приймати участь у цій події.

Всесвітній біг заради гармонії проводиться в Україні з 1993 року з метою надихнути кожну людину відчути себе членом єдиної гармонійної родини незалежно від особистих уподобань, вірувань та переконань. За цей час бігуни подолали біля 27000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримало близько 75 000 українців, з-поміж них видатні українці, міські голови, керівники районів та областей.

Вказаний захід проводиться за підтримкою Кабінету Міністрів України, Міністерства України у справах сім'і, молоді та спорту, Всеукраїнським центром фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх".

Серед учнів шкіл Ірпеня, Бучі, Гостомеля естафету підтримали:
- Ірпінські ЗОШ №№2, 3, 17, № 13 (Гостомель), школа у військовому містечку (Гостомель), Гостомельська селищна рада, підприємство «Натур +», м.Буча ЗОШ № 3, № 4, Українська гімназія, Ірпінська міська рада.

Факел гармонії та миру дорогами рідних міст пронесли 30 учнів спортклубу «Санчін» і 5 чоловік з Української марафонської команди. Акція миру і єдності охопила близько 500 дітей різного віку.

Найменші учасники пробігу – Міша Бєлкін (ДНЗ «Веселка», с.м.т. Гостомель), Діма Стрілець (ЗОШ №3, м. Ірпінь), Артем Пшеничний (ЗОШ №2, м. Ірпінь). Найдовшу особисту дистанцію подолали Михайло Рудюк, (20 км), Олександр Журибіда, Влад Оваденко, Анастасія Ейсмунт, Анна Бабич (18 км).
Допомогли в організації та проведенні – Діна Борисівна Ушакова-Тимошенко, Анна Ладєєва, Олена Лут. Сподіваємося в наступному році обєднати ще більшу кількість людей, які прагнуть змінити світ, пропагуючи здоровий спосіб життя, людські відносини, злагоду між людьми.


С.Біланюк - учень Української гімназії м. Буча

Бучанська школа №3

дорослий і малий колектив ДНЗ "Первоцвіт", с.м.т. Гостомель

Д.Гончаренко (м.Буча), С. Тимошенко (м.Ірпінь)

гостомельська селищна рада 8-й раз зустрічає бігунів

Ірпінська школа №2

на старті, Ірпінська школа №3

команда Ірпінської школи №13

Підприємство "Натур+"

Л. Павленко, О. Журибіда, В. Оваденко -
рідним селищем до рідної школи

О.Г. Пальніков - починає естафету

у Гостомелі

кожен учень приніс факел до учнів своєї школи..

кожен може приєднатися до бігу,
навіть потримавши факел

завершення естафети біля Ірпінської міської ради

естафета у м. Бучі
43,5 -27,5

Петренко Ірина 
САНЧІН Всесвітній біг
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
AlKo

OFFline

  • AlKo (22)
  • Місцевий
  • 29 квітня 2011 10:28
Удобно, наверное, было в кимоно\самбовке бежать...

0
Sofia

OFFline

  • Sofia (1)
  • Місцевий
  • 2 травня 2011 22:25
Да Саш, наверное)

0