» » Давайте робити добро разом!

Давайте робити добро разом!

Пасха – саме світле християнське свято. Свято перемоги добра над злом, життя над смертю, свято добра. Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків.

Метушню в передпасхальні дні можна спостерігати майже в кожному супермаркеті нашого міста. Але є ті, кого не радують навіть свята, ті, хто обмежений, фінансовими чи навіть фізичними можливостями. Це діти-інваліди, люди похилого віку та інваліди, і таких в нашому місті не мало. Саме для того, щоб подарувати радість таким людям напередодні Великодніх свят, Асамблея ГО «Розвиток Приірпіння» 21 квітня провела традиційну і всім знайомі акцію «Допоможи ближньому». Кожен відвідувач супермаркету «Фуршет» мав змогу стати учасником акції, зробивши додаткову покупку та поклавши її у візки волонтерів. Людей, відкритих, небайдужих до долі інших, виявилось не мало. За час акції з 15.00 до 20.00 було зібрано 50 пакетів різноманітних товарів: іграшки, продукти харчування (крупи, олія, цукор, ін.), солодощі.
Акція проходила прозоро: кожен учасник міг залишити свої контакти, для того, щоб надалі його повідомили про хід акції: кому саме дістався його дарунок.

22 квітня всі товари будуть доставлені організаторами жителям нашого міста – дітям-інвалідам, людям похилого віку, інвалідам. Наскільки буде їм приємно, що про них пам’ятають та піклуються.

Залишається сказати, що світ не без добрих людей, і таких в нашому місті не мало. Дякуємо керівництву супермаркету «Фуршет», всім учасникам акції, які не залишились байдужими до долі інших.
Давайте будемо дбати про тих, хто поруч з нами, не лише під час свят та таких акцій, але й щодня, нехай це стане нашою звичкою: допомогти бабусі, уступити місце. Нехай добрі традиції добрих вчинків повертаються в нашу культуру, в наші серця.

Читайте продовження статті про завершення акції в наступних статтях.

ДАВАЙТЕ РОБИТИ ДОБРО РАЗОМ !!!


Зарошуємо всіх до співпраця, кого зацікавила подібна робота!

З любов’ю до Вас, організатори акції

Довідка про організатора: Асамблея ГО «Розвиток Приірпіння» об’єдную 7 активних ГО Приірпіння різного спрямування. Асамблея ГО в лютому 2011 року стала учасником Глобального договору ООН, підтримуючи 10 основним його принципів. Спільні проекти та діяльність Асамблеї спрямовані на розвиток Приірпіння в різних аспектах цього розуміння.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.