» » «День Землі – 2011»

«День Землі – 2011»

2011 рік проголошений Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародним роком лісів для підвищення обізнаності з питань сталого використання та збереження всіх типів лісів. Міжнародний День Землі покликаний об’єднати людей планети в справі захисту та збереження природи та навколишнього середовища.

Під керівництвом Еколого-технічного центру школярів та молоді Ірпінського відділу освіти 21 квітня в приміщенні актової зали Ірпінської міської ради пройшло свято «День Землі – 2011».

На свято завітали заступник міського голова Мацелик М.О., начальник відділу освіти Маляренко Я.О., керівник науково-методичного центру Шкарпітко Ніна Олексіївна, керівники позашкільних закладів освіти, вчителі та діти.


Мацелик М.О. закликав молодь берегти природу, викидати сміття у смітники, дбати про чистоту в місті.
Дійсно, з давніх давен природа була основою життя людини. Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона завжди чарувала й чарує, хвилювала й хвилює людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів – усе це дорога серцю, ні з чим незрівнянна природа рідного краю.

Проте... природа небезмежна у своїй щедрості, і не залишається байдужою до проявів споживацького, егоїстичного ставлення до неї людей. Екологічні катастрофи, шкідливі викиди в повітря, сміття – все це чинить безповоротній негативний вплив на природу. Не треба далеко ходити, погляньте навколо, і в нашому місті ви знайдете приклади споживацького ставлення людей до природи: сміття в лісі, прибиті дощечки з рекламою на деревах...
Шановні жителі Приірпіння, від імені педагогів та юнатів ЕТЦ закликаємо Вас до дбайливого ставлення до всього, що Вас оточує. Давайте берегти чудові ліси навколо нас, річку, галявини, вулиці міста в чистоті. Адже, чистота нашого рідного міста починається з кожного з нас !!!

Дякуємо за сприяння у проведені свята працівникам відділу культури та туризму Ірпінської міської ради.
Еколого-технічний центр школярів та молоді м. Ірпеня 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар