» » Посміхайтеся на здоров`я

Посміхайтеся на здоров`я

День сміху святкується зараз у всьому світі, завітала гумори на і до Ірпеня. Молодіжна громадська рада за активної підтримки Асамблеї громадських організацій "Розвиток Приірпіння" привітали діток з чудовим святом позитиву, радості та усмішки.

1 квітня, в Ірпені, на площі біля пам’ятника Т.Г. Шевченка діти мали змогу проявити свої таланти: співали, танцювали, розповідали вірші та отримували від організаторів призи. Молодіжна рада дарувала дітворі повітряні кульки - зеленого кольору з написом «Молодіжна громадська рада за здоровий спосіб життя», символічно зелений колір означає "життя". Отож, година радощів та веселощів не залишила байдужими перехожих та присутніх на площі.

До речі, професор Стенлі Теп із інституту здоров'я в Окхерсті (Каліфорнія), стверджує: "Тридцять хвилин сміху на день дозволяють пацієнтові, котрий переніс інфаркт міокарду, уникнути повторного нападу в найнебезпечніший період - перші півроку після нападу, - і потім жити повноцінним життям. Здоровим же людям ця кількість сміху подовжує життя на роки, іноді на десятиріччя".
Так що є сенс сміятися цілий рік, а не тільки першого квітня.
P.S. Запрошуємо молодь долучитись до молодіжного суботника «Лісове графіті» 9 квітня, зустріч на зупинці біля санаторію «Ласточка» (м. Ірпінь), [email protected]З повагою, Олександр Брусенцов,
Молодіжна громадська рада
при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.