» » Юні митці вирушили у «Навколосвітню подорож» (відео)

Юні митці вирушили у «Навколосвітню подорож» (відео)

1 квітня учні та викладачі бучанської школи мистецтв ім. Левка Ревуцького підготували для наших жителів невеличкий сюрприз. Вперше на сцені міста відбулася постановка казки-мюзикла «Навколосвітня подорож». Тож, отримавши «квитки-запрошення», глядачі зручніше влаштувалися у кріслах, застібнули паски безпеки і вирушили у цікаву мандрівку.

Феєрією звуків, творчих жанрів та яскравих костюмів вибухнуло все це незвичне дійство.
Різні колективи, різна манера виконання, проте один ритм виконавців, залишили в серцях глядачів сильне враження від побаченого. За словами керівників проекту, в мюзиклі взяли участь близько 100 учасників і така масштабність заходу також створювала свій ефект.
«Перелітаючи» на різні континенти, відвідуючи екзотичні куточки світу – молодь зуміла передати своїми рухами, співом і продуманим вбранням атмосферу тієї чи іншої країни, її культуру та творче надбання. І все це давалося провідним колективам школи мистецтв – «Фантазії» (керівник Ганна Муляр) та «Оксамиту» (керівник Оксана Вижга) – легко, невимушено і правдоподібно.

Антарктида, Європа, Африка, Індія, Австралія, Китай і загадковий Схід – скрізь було цікаво та незабутньо.
Проте окремо хочеться подякувати митцям за танок «Кантрі», який став маленьким шоу у складі великого дійства. Після виступу енергійних бучанців, у залі ще довго не вщухав шквал оплесків від вдячних глядачів, що стало своєрідною оцінкою мюзиклу. Адже найбільшою нагородою для артиста є вдячна публіка.

А загалом, усі діти та їх керівники – молодці , вони по-справжньому творчі люди. Нарешті ми досягли того рівня, коли до звичних концертів і творчих звітів почали підходити незвично і нестандартно, перетворюючи виступи на справжнє свято.
І якщо такі вечори відбуватимуться в місті частіше, то за творчий потенціал бутанської молоді переживати не доведеться.Найголовніші перемоги – ще попереду

Про творчий вечір для бучанців, життя, щоденну працю та перемоги творчих колективів, розповів директор Бучанської школи мистецтв ім. Л. Ревуцького – Анатолій Пінчук.
- Анатолію Петровичу, як минув для учнів школи минулий творчий рік?
- Без зайвої скромності відповім, що дуже добре. Наприклад, кожного року на Київщині проводиться конкурс «Дебют», в якому беруть участь колективи 65-ти профільних навчальних закладів. Бучанські учні здобули перемогу у 8-ми номінаціях, випередивши доволі сильних суперників.

У результаті, на гала-концерті, який відбудеться 17 квітня, саме бучанцям випала честь відкрити вечір хореографічною композицією «Привітальна» (колектив «Фантазія», художній керівник – Ганна Муляр) і вручити першому керівництву області – коровай.
Це означає, що про нас знають, говорять і належним чином оцінюють.

Крім того, нещодавно на Всеукраїнському конкурсі ми знову мали декілька призових місць. Так, два перших місця у своїй номінації здобули танцюристи колективу «Фантазія»; перше місце і у юних піаністок Анастасії Федорук та Валерії Розанової, друге місце у їх колеги – Ігоря Ліпкан.

- А чому вирішили зробити постановку мюзиклу? Для дітей це ще не зарано?
- Жанр мюзикл вважається малою оперетою. Оскільки учні якраз проходять тему «Театр музичної комедії», то вирішили отримані ними знання застосувати на практиці. Адже все колись буває вперше. Наші діти – молодці, вони впоралися із поставленим завданням.
Крім того, активно допомагали створювати свято наші талановиті викладачі – Ганна Муляр, Ангеліна Данішевська (колишня випускниця бучанської школи мистецтв), Ганна Рачківська (завідуюча вокально-хореографічним відділом), Оксана Вижга, Ольга Кнут (займалася декораціями).

- Розкажіть про творчі плани?
- Ми відчуваємо, що в усіх колективів є значний потенціал. Зокрема, могли б уже давати дитячі опери, влаштовувати вечори романсів, класичної музики. Проте не маємо для цього підходящого приміщення. Сподіваємося, що з часом вдасться вирішити це питання.
Будемо далі наполегливо працювати і радувати глядачів новими й цікавими постановками. Для цього у нас є все: талант і молодість. Крім того, щиро вважаємо, що наші найголовніші перемоги – ще попереду.
Відео:


"Ковбой" (16mb):


Збірник пісень (7 хвилин, 51mb):фото/відео авторів.
Людмила Гладська, Вікторія Кончаківська 
газета: "Бучанські новини" №13 від 8 квітня 2011 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.