» » Подарунок чарівним ворзельчанкам

Подарунок чарівним ворзельчанкам

Пісня, вірш, вишивка – то душа, вкладена у слово, музику та вишиті полотна не лише композитором, поетом, а й виконавцем! Саме такий мистецький дарунок запропонували Ворзельська селищна Рада та ЦК «Уваровський дім» усім чарівним жінкам свого селища, організувавши концерт до 8 Березня.

В Уваровському домі виступали лауреат республіканського конкурсу співаків Володимир Горбаченко, лауреат всеукраїнського конкурсу читців Єлизавета Кіхтенко. У виставковій залі експонувалася виставка робіт народного майстра з художньої вишивки Зінаїди Мілюхіної.

Володимир Горбаченко міг би прикрасити будь-яку оперну сцену, в тому числі й славнозвісну «Ла Скала», концерт будь-якого міжнародного рівня, - бо такої краси баритонового голосу з розмаїттям тембральних відтінків, такого майстерного виконання, проникливості й емоційності, співпереживання пісні годі й шукати! Емоції й думки, котрі він передає через пісні зворушують до глибини душі й нерідко викликають сльози!..

Єлизавета Кіхтенко – неперевершений актор слова: в її виконанні виграє український гумор всіма барвами веселки, причому її власні гуморески за змістом є глибинно-народні та достеменно дотепні! Жива українська мова, пародіювання, міміка, акторська гра, енергійність, актуальність та реальність тем її гуморесок – то зразок українського гумору!

Роботи з художньої вишивки народного майстра-умільця Зінаїди Мілюхіної гідні презентувати українську художню вишивку будь-де у світі! Вони не раз і виставлялися за кордоном. Вражає не лише майстерність і техніка вишивки, а й обрані сюжети: образи святих, слов’янський іконопис із зображенням Діви Марії та Спаса, «акварельно»-легко-прозорі натюрморти, вражаючі жіночі портрети.

Всі присутні висловили своє захоплення та задоволення концертом, впродовж якого не раз лунали бурхливі оплески та вигуки «браво». Велика подяка учасникам та організаторам цього чудового концерту!Фрагменти виставки народного майстра з художньої вишивки Зінаїди МілюхіноїВиступають лауреати республіканських конкурсів співак Володимир Горбаченко та чтець Єлизавета Кіхтенко.Усміхнені обличчя глядачів – свідчення того, що концерт їм до вподоби!
Юрій Баценко, "Уваровський дім" 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.