» » Міжнародний день спонтанного прояву доброти

Міжнародний день спонтанного прояву доброти

Міжнародний день спонтанного прояву доброти (англ. Random Act of Kindness Day) — неофіційне свято, створене по ініціативі ряду міжнародних благодійних організацій, на думку яких це свято має планетне значення. Це свято ще маловідоме в Україні, але дуже потрібне нашому суспільству.
Міжнародний день спонтанного прояву доброти слід відмічати «всім світом» 17 лютого, не залежно від місця проживання, громадянства та національності. Члени Асамблеї громадських організацій «Розвиток Приірпіння» закликають в цей день бути не просто добрими та відзивчивими до чужої біди, а добрими безмежно та безкорисно.

Тож пропонуємо вам особливо сьогодні проявити доброту до оточуючих! Будьте добрі і ввічливі до людей, яких ви зустрінете на вулиці: водіям, кондукторам, продавцям та іншим людям, які заслуговують на подяку, щиро та голосно скажіть: «Дякую», поступайтесь місця жінкам та пенсіонерам, зробіть, щось корисне дитячому садочку, почистіть від снігу дорожку сусіду, зробіть годівницю для пташок, зробіть, будь-що до свята і ваш внесок буде вагомим для перемоги добра на землі. Відомий американський письменник, журналіст та громадський діяч Марк Твен говорив:
«Доброта — це те, що може побачити сліпий і почути глухий».


Якщо кожен з нас зробить, щось добре, то така масовість добрих та гарних вчинків цього дня не повинна залишитись непоміченою і є надія, що у серцях людей прокинеться той світлячок, який буде дарувати добро щодня.

З повагою та надією на краще, Асамблея громадських організацій «Розвиток Приірпіння»
(097) 939-60-48, (093) 622-68-81
Надія Філімонова, голова громадської організації "Відновлена Україна" 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.