» » » Google знайшов місто на дні Атлантичного океану

Google знайшов місто на дні Атлантичного океану

Проект Google Ocean, що дозволяє віртуально вивчати дно океану, помітив перетини декількох ліній на дні Атлантичного океану. Отримані знімки дуже нагадують вулиці в місті. Фахівці не виключають, що це можуть бути сліди затонулої Атлантиди.

На глибині біля однієї тисячі кілометрів недалеко від північно-західного узбережжя Африки, в районі Канарських островів, інженери проекту Google Ocean помітили майже бездоганний прямокутник, утворений завдяки перехрещенням прямих ліній. Спільна площа поки що невідомого об'єкту на дні Атлантики складає порядка 20 тис. кв.м.

Фахівці не виключають, що саме цей об'єкт може виявитися відомою Атлантидою. Перетини прямих ліній, які, на переконання фахівців, могли бути зроблені лише руками людини, знаходиться в місці, яке відповідає описам Платона. За легендою, місто Атлантида пішло під воду близько дев'яти тисяч років тому, після того, як атланти невдало спробували підкорити Афіни.

На думку фахівців, знахідка становить великий інтерес і вимагає подальшого дослідження.

У Google Ocean не приховують координат можливого міста, за їх даними, об'єкт розташований на 31 градусі 15 хвилині 15 секунді північної широти і 24 градусі 15 хвилині 30 секунді західної довготи.

Інші фахівці, тим часом, в сенсації мають сумніви, оскільки розмір знайденого "міста" у декілька разів перевершує за площею всі відомі сучасні міста, а "вулиці" там виявляються шириною до 3-х кілометрів. Подібні розміри для античного міста більш ніж сумнівні.
www.google.com.ua 
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
asimo20

OFFline

  • asimo20 (4)
  • Місцевий
  • 17 лютого 2011 15:38
Перевіряв координати в Гугл Ірс, в цьому місці земля

0
grey

OFFline

  • grey (43)
  • Користувачі
  • 18 лютого 2011 00:39
На глибині біля однієї тисячі кілометрів

це якась несинітниця. найглибща западина всього 11 км. вглиб. де там 1000 узялася? от знатоки жеж.

0