» » Фонд розвитку Приірпіння підтримує діток

Фонд розвитку Приірпіння підтримує діток

Благодійний фонд „Фонд розвитку Приірпіння” за фінансової підтримки Антикризової програми Міжнародного фонду „Відродження” протягом вересня 2010 р. – лютого 2011 р. реалізовував два проекти у садочках «Віночок» №25 м. Ірпінь та «Горобинка» №2 м. Бучі. Мета проектів полягала у залученні громади та місцевої влади до проведення ремонтних робіт та покращення матеріально-технічного оснащення дошкільних навчальних закладів задля відкриття додаткових груп та збільшення набору дітей до закладу.

В бучанському садочку здійснені ремонтно-сантехнічні роботи, придбано сучасні розвивальні іграшки, замінено новими комплекти постільної білизни та подушки, а також придбано нові дитячі стільчики. В ірпінському садочку також здійснено повний ремонт туалету, встановлено двокамерні енергоощадні склопакети на більшість вікон, замінено старі та докуплено нові двоярусні дитячі ліжечка. Загальний бюджет проекту (разом із внеском батьків та місцевої влади) остаточно становить близько 140 000 грн.

Протягом проекту на базі садочків створено Школу активного та відповідального батьківства в Бучі, а у травні 2011 року буде організовано дитячий благодійний концерт у підтримку дошкільних навчальних закладів, що відбудеться в Ірпіні за участю представників влади, ЗМІ та громадськості. У концерті візьмуть участь вихованці садочків та творчі дитячі колективи.


Важливим моментом виконання проектів стала активізація громади у вирішенні проблем дошкільних навчальних закладів. Якість проектів яскраво відобразилася у співпраці благодійних фондів, громади та представників місцевої влади. Громада відчула ефект співпраці та повірила в те, що локальні проблеми можна вирішувати власними силами.

Більше інформації про проект, а також щасливі обличчя дітлахів Ви можете знайти на веб-сторінці Фонду: www.irpin-fd.org.ua

БФ "Фонд розвитку Приірпіння"
вул. Пушкінська, 53-A, к.5
м. Ірпінь
www.irpin-fd.org.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.