» » День іменинника в клубі "Золота пора"

День іменинника в клубі "Золота пора"

Ось вже 4 місяці на території міста Ірпінь діє клуб «Золота пора», для тих кому за.... Кожної першої та третьої суботи місяця наші бабусі та дідусі залишають всі свої буденні справи та спішать причепуритися на веселі вечорниці.

Щоразу за зустріч приходить хтось новий, чи то по запрошенню, чи то з другом, чи то просто із власної зацікавленості.

У суботу, 5-го лютого, святкували день іменинника, всі ті присутні у кого було день народження у січні місяці отримали подарунки від організаторів, а головніше – теплі і щирі слова привітання від своїх нових друзів.

Щиро привітали іменників, потанцювали запальних танців, поспівали задушевних пісень, посиділи посмакували солодощів та посміялися з різних життєвих обставин. Адже такі зустрічі і мають на меті підтримати кожного, надати заряд позитиву, відволіктися від буденності та відкрити щось нове й цікаве для себе.

Тож завжди раді всім, кому за... !!! Вас тепло зустрінуть, розкажуть про вечори відпочинку, ви одразу відчуєте себе «своїм серед своїх».

Довідка про організаторів:

Асамблея громадських організацій «Розвиток Приірпіння» об'єднує активні громадські організації Ірпінського регіону за напрямками: благодійність, турбота про людей похилого віку, робота з молоддю та дітьми, жінками, реабілітація від залежності, інші.
Керівник проекту клубу «ЗОЛОТА ПОРА»: КОГО «Відновлена Україна», член Асамблеї ГО.Завжди раді Вашим ініціативам, запитанням та співпраці.
[email protected]

Телефон для довідок: 050 649-68-27 Гаркуша Вікторія
Філімонова Надія 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.