» » » Google відкрив 17 найбільших світових музеїв для інтернет-екскурсій

Google відкрив 17 найбільших світових музеїв для інтернет-екскурсій

Google відкрив 17 найбільших світових музеїв для інтернет-екскурсій
Компанія Google запустила онлайн-проект, який дозволяє всім бажаючим побувати на віртуальній екскурсії у 17 музеях світу. Проект працює аналогічно до сервісу Google Street View.

Проте, на відміну від останнього, в Google Art Project також доступна можливість розглядати ті чи інші картини у високій якості. Всього таких картин більш ніж тисяча.

По одній картині з кожного музею сфотографовано в дуже високій якості (7 мільярдів пікселів). Отож на них можна побачити такі деталі, які неможливо помітити неозброєним оком при звичайному відвіданні музею. Серед таких картин, наприклад, "Спальня" і "Зоряна ніч" Ван Гога, "У консерваторії" Мане, "Народження Венери" Боттічеллі та інші.

На даний момент Google Art Project охоплює Музей сучасного мистецтва у Нью-Йорку, Третьяковську галерею, Версаль, Центр мистецтв королеви Софії в Мадриді, Національну галерею в Лондоні, Ермітаж, Музей Ван Гога в Амстердамі та інші знамениті музеї світу.

Крім самих картин, на сайті проекту можна прочитати їхній опис, а також дізнатися інформацію про художника. "Ми сподіваємося, що наша робота надихне людей, де б вони не жили, і пробудить або зміцнить у них любов до мистецтва", - заявив представник Google Нельсон Маттос.

Раніше Google запустив проект Google Body Browser, що схожий за функціями з сервісом Google Earth, проте пропонує користувачеві досліджувати людське тіло, а не різні місця планети.
www.google.com.ua 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.