» » День Соборності у Ворзелі

День Соборності у Ворзелі

22 січня 2011 року жителі смт. Ворзель приєдналися до святкування визначного для кожного свідомого громадянина нашої країни свята – Дня Соборності. Свято організували Ворзельська селищна Рада та працівники ЦК «Уварівський дім». Про сутність цієї події та її історію оповіли Ворзельський селищний голова Венгрик Олександр Пилипович та генерал-лейтенант Українського козацтва Мельничук Юрій Леонідович.

Виступають юні козачата


Ворзельський фольклорний ансамбль «Перевесло»


Єдина та незалежна Україна – то мрія усіх свідомих українців усіх часів, заради здійснення котрої патріоти віддавали свої сили і часто життя. Сьогодні ця мрія здійснена і добре, якби усі громадяни цінували, берегли, підтримували та докладали зусиль для впорядкування та розквіту нашої держави! Яке українське свято без пісні? Всі присутні, за їхніми ж свідченнями, отримали велику естетичну насолоду від концерту, котрий відкрили молодші школярі: через їхнє читання віршів і пісні на всіх дихнула щирість і любов до рідного краю! Українські народні пісні із щирим запалом виконали учасники фольклорного ансамблю «Перевесло».

Виступає Ворзельський селищний
голова О.П. Венгрик

Виступає генерал-лейтенант
Українського козацтва Ю.Л. Мельничук

Юрій Баценко

Наталія Луцюк

На святі звучали народні пісні в обробці Миколи Лисенка, котрі виконувала студентка Київського обласного училища культури та мистецтв Наталія Луцюк, варіації на тему пісні «Їхав козак за Дунай» у виконанні Юрія Баценка. Завершився концерт піснею «Україна – благословенна Богом земля», котру натхненно й щиро проспівала співачка та художній керівник ЦК «Уварівський дім» Ірина Каленчук.

Виставка книжок

Цікавою для відвідувачів заходу виявилася тематична виставка книжок, підготовлена працівниками Ворзельської бібліотеки, керованої Наталією Іванівною Євтищенко. Закликаємо усіх ворзельців часом відходити від «блакитного екрану» заради живого спілкування й живого мистецтва – частіше збиратися разом, обговорювати спільні проблеми, спілкуватися.

Саме це й сприятиме нашому зближенню душ, що й містить в собі термін «Соборність».
Юрій Баценко, ЦК «Уваровський дім» 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.