» » » Управління Пенсійного фонду України у місті Буча інформує

Управління Пенсійного фонду України у місті Буча інформує

В Україні триває громадське обговорення проекту Закону «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». Управління Пенсійного фонду України у місті Буча пропонує мешканцям міста долучитися до обговорення.

Запропонований урядом законопроект має встановити соціальну справедливість у системі пенсійного забезпечення. Пенсійна реформа розрахована на кілька років. Її обговорення винесено на широкий загал і всі бажаючі можуть висловити свою думку, внести пропозиції. Головна ідея пенсійної реформи – зацікавити кожного громадянина думати про розмір пенсії, яку він отримуватиме в майбутньому. Для цього буде впроваджено накопичувальну систему пенсійного страхування, що дасть змогу забезпечити гідний рівень життя пенсіонерам, так як кожен громадянин буде мати особистий пенсійний рахунок.

Сьогодні важливо, щоб кожен працюючий легально сплачував внески, тобто зарплат у «конвертах» не повинно бути. Від сплати внесків сьогодні буде залежати розмір пенсії в майбутньому. В свою чергу уряд гарантує стовідсоткову виплату пенсій зараз і в майбутньому.

Головною метою проведення пенсійної реформи уряд визначив забезпечення достойного рівня життя громадян.
Детальніше про це ми будемо розповідати в наступних статтях.

Також до відома установ, організацій, підприємств,приватних підприємців, громадських організацій - на протязі січня місяця 2010 року щосереди о 10:00 години в приміщенні управління Пенсійного фонду України у місті Буча за адресою: вул. Енергетиків, 1-А, 3 поверх, актовий зал - будуть проводитись семінари для бажаючих залучитись до обговорення реформування пенсійної системи.

Всі зауваження та пропозиції зацікавлені громадяни можуть залишити в скриньці скарг та пропозицій на першому поверсі управління Пенсійного фонду України у місті Буча або зателефонувати на гарячу лінію управління за номерами: 40-349, 40-351.

Також працює:
- «Урядова гаряча лінія» - тел. 0-800-507-309;
- Спеціальна інформаційна «гаряча лінія» з питань пенсійної реформи: -0-800-500-392 (в робочі дні з 9-00 до 18-00 год.);
- Контакт-центр Пенсійного фонду України – 0-800-503-753 (в робочі дні з 8-00 до 20-00 год., субота з 8-00 до 14-00 год).
Адміністрація УПФУ у м. Буча 
ПФУ міста Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.