» » » Проект "Допоможи ближньому"

Проект "Допоможи ближньому"

Давайте робити добро разом!
(звіт 1-го етапу проекту «Допоможи ближньому»)

Підтримка малозабезпечених та соціально незахищених верств населення, залучення громадськості та популяризація волонтерства серед жителів регіону стали метою проведення щорічного благодійного проекту «Допоможи ближньому».

Цього року до Новорічних свят та Різдва благодійну акцію було проведено в ТЦ "Модуль" за підтримки мережі супермаркетів ЕКО-маркет.

25 грудня відбувся перший етап проекту, який передбачає збір продуктів. За його умовами, кожен відвідувач торгового центру міг зробити додаткову покупку на свій розсуд і покласти дарунок у кошик організаторів. Всі зібрані товари були сформовані у 85 пакетів вартістю продуктів на 50 грн., 70 грн. та 100 грн..

За списками соціальної служби Бучанської міської ради та списками відділу освіти Ірпінської міської ради пакети будуть доставлені в малозабезпечені, багатодітні сім’ї та дітям-інвалідам.

26 грудня костюмовані у новорічні вбрання волонтери розпочали другий етап проекту, так за дві години пакети були доставлені у 6 сімей м. Бучі. Радісні посмішки дітей, їх вдячні оченята – ось головна нагорода для організаторів проекту.

Дякуємо перш за все всім тим, хто відкрив своє серце для благо чинності! А таких людей виявилось не мало, з 11.00- до 21.00 було зібрано іграшки, продукти, солодощі та фінанси у сумі 262 грн.

Дякуємо директору ТЦ "Модуль" за підтримку проведення проекту.
Дякуємо мережі супермаркетів ЕКО-маркет.
Висловлюємо подяку інформаційним партнерам РА Колібрі та МГО «Активність».


Довідка про організаторів:
Асамблея громадських організацій «Розвиток Приірпіння»
БГО «Жіночий центр «Діадема»
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.