» » Діди Морози пройшлися вулицями Бучі

Діди Морози пройшлися вулицями Бучі

24 грудня у Бучі вперше відбулася святкова хода Дідів Морозів. Десять казкових персонажів разом із своїми вірними супутницями – Снігуроньками вийшли на вулиці міста, щоб привітати жителів із новорічно-різдвяними святами та запросити на урочисте відкриття ялинки. Колона зі жвавих «дідусів» вирушила від вул. Енергетиків, та пройшлася центральною частиною Бучі.

Вони зайшли до торгового центру «Пасаж», гостинно закликаючи дорослих і дітлахів завітати на головну площу міста та спільно засвітити яскраві вогники на новорічній красуні.


У ролі Морозів виступили представники Бучанского відділу освіти, спеціалізованої школи-інтернату, Управління праці та соціального захисту населення, відділу культури й спорту, Бучанської міської ради.

Ще незвичне для Бучі явище привернуло увагу громадськості. Дітки з величезним задоволенням водили з ведмедиками та іншими звірятами хороводи, розповідали Дідам Морозам про свої потаємні мрії, фотографувалися на згадку і брали активну участь у різноманітних конкурсах. Тому свято, насамперед, було цікавим своєю новизною.

Трохи раніше, в приміщенні Бучанської міської ради посадовці приділила увагу незахищеним категоріям дітей – сиротам та позбавленим батьківського піклування. Таких у Бучі нараховується 36 хлопчиків і дівчаток. Під ялинкою на них чекали подарунки, про які вони мріяли весь рік.

Наприклад, у багатодітну прийомну сім’ю подарували телевізор. Ще один хлопчик попросив у чарівника мікрохвильову піч. Дехто «замовив» у Діда Мороза мобільний телефон, сертифікат на придбання нового одягу, професійне приладдя для занять улюбленими справами – образотворчим мистецтвом, перукарством тощо. Тож, ставши свідком таких маленьких див, можна стверджувати, що мрії збуваються.

Організатори дійства висловили переконання, що проведення подібних свят у подальшому буде доброю традицією, а Дідів Морозів, які вітатимуть своїх земляків з Новим роком – ставатиме все більше.

Фотоподорож:


Людмила Гладська 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.