» » Буча: «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2011»

Буча: «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2011»

22 грудня в Бучі проходив міський етап конкурсу «Учитель року – 2011». За право бути найкращим змагалися п’ятеро педагогів: вчитель історії ЗОШ №1 Ольга Мохненко, вчитель української мови та літератури ЗОШ №3 Юлія Галака, вчитель німецької мови Бучанської Української гімназії Валентина Тарапата, вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ №1 Емма Шихалієва, вчитель світової літературу ЗОШ №2 Антоніна Заболотня. Оцінювало конкурсантів журі педагогів на чолі з начальником Бучанського відділу освіти Ларисою Федорук.

Звісно, участь у подібних конкурсах завжди хвилююча та непередбачувана. Проте, у найвідповідальніші митті жоден із учителів не розгубився, не засмутився оцінками журі, а твердо йшов вперед, до перемоги. А давалася вона дуже непросто. Перед учителями ставилися цікаві завдання та міні-конкурси, де сповна проявлявся увесь їхній талант і майстерність. Неординарно та з новизною підходили конкурсанти до представлення себе, фрагментів з відкритих уроків, розв’язання педагогічної ситуації. Авторитетно та зі знанням справи захищали власну педагогічну ідею. Всі конкурсанти показали ґрунтовні знання сучасних методик і майстерне застосування їх на практиці.

Складно виділяти кращих, адже кожен вчитель працює в окремій галузі, має індивідуальні ідеї і бачення, як їх передати дітям. Проте найвдаліше провели відкритий урок Ольга Мохненко, яка підняла тему діяльності Кирило-Мефодіївського братства та Антоніна Заболотня з темою уроку – аналіз казки Ганса Крістіана Андерсена «Снігова королева». Проте, в кожного свій смак і підхід до оцінювання. Перемогу ж у конкурсі отримує найсильніший. У цьому році звання «Учитель року – 2011» здобула педагог загальноосвітньої школи №1 Ольга Мохненко, яка до того ж є досить активною молодою жінкою, бере активну участь у громадському житті міста.

Вітаємо її з перемогою та бажаємо успіхів на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2011»!
Друге місце зайняла учитель ЗОШ №2 Антоніна Заболотня, а третє місце – учитель ЗОШ №3 Юлія Галака.
Члени журі також подякували всім конкурсантам за талант і професіоналізм та побажали наснаги і нових злетів на професійній ниві.


Ольга Мохненко - учитель року - 2011


(фото автора)
Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №50 від 24 грудня 2010 року
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
snake

OFFline

  • snake (1)
  • Місцевий
  • 23 лютого 2011 12:47
Шановна Ольга Володимирівна!!!!Щиро вітаю вас з цим важливим досягненям,з яким я повністю згоден!)Залишайтесь сама собою і успіх вам гарантовано!
З повагою ВАШ кращий учень))!!

0