» » У Бучу до діток приїхали американці

У Бучу до діток приїхали американці

Вони привезли багато подарунків для дітей з Ірпеня та Бучі, а також відвідали два дитячих притулки

Подарунки вручали дітям в Українському Гуманітарному інституті якраз на Святого Миколая.
Це довгоочікуване свято, котре втілює передчуття справдження новорічних бажань, дуже чекали дітки з неповних родин та інших соціально незахищених категорій, яких доля обділила батьківською увагою і теплом, діти з обмеженими фізичними можливостями. До цих діток Святий Миколай особливо прихильний - він приходить завжди із гостинцями, бо ніхто його так не чекає як ці дітки. Вони виглядають його протягом всього року з нетерпінням і надією. І за це Святий Миколай їх справедливо винагороджує.

Кожен малюк знає, що Святий Миколай опікується і допомагає бідним у скруті, є покровителем дітей, дарує солодощі, подарунки. У Бучі Святому Миколаю студенти Українського гуманітарного інституту допомагають вже кілька років поспіль. Всі ж - бо розуміють, що старенький Миколай сам не може встигнути до всіх діток, тому у нього є чимало добрих помічників: це студенти, волонтери, благодійники, спонсори. Саме вони потурбувалися про те, щоб створити справжню казку для дітей. Діти (а заодно і батьки) отримали море задоволення: для них студенти підготували театральну виставу – ілюстрацію біблійної легенди про народження Ісуса Христа, демонстрували мультфільми, проводили різні конкурси і ігри, танцювали і співали. Дітки отримали чималі пакунки із солодощами. Потім на них чекав смачний святковий обід у студентській їдальні. Малеча була по – справжньому щаслива.Вже третій рік поспіль приїздять до Бучі благодійники з Америки ( подружжя Енн та Девід Вайнінг), які везуть для українських діток із – за кордону щедрі подарунки. Американці привезли цього разу нашим дітям якісний одяг, білизну, чимало іграшок. Разом з ними приїздить і група студентів з медичного коледжу (штат Флорида) з 10 осіб. Протягом року студенти - медики збирають кошти, щоб приїхати до України. Треба було подивитися, з яким захопленням американці гралися у сніжки з нашими дітками! Ми запитали у них: « Що найбільше їм сподобалося у нас, на Україні?».

Звичайно, найбільш позитивні враження – від нашої зими. Студенти були у захваті від морозу, засніженого лісу, адже у Флориді, як згодом з’ясувалося, ніколи не буває снігу. Також чимало говорили про привітних і гостинних українців. Вони щасливі, що мали змогу взяти участь у святкуванні передноворічних свят, побувати на Україні. Як повідомив нам проректор з соціально - виховної роботи Костянтин Степанович Кампен, американці приїздять до України з гуманітарною місією не вперше. Окрім Бучі, вони цьогоріч відвідали два дитячі будинки: у м. Житомирі та у с. Вишеньки ( Чернігівська обл.).

– Економічні негаразди не можуть вплинути на почуття людей, які мають бажання допомагати іншим, – переконаний Костянтин Кампен, що є одним з організаторів цього свята. - Щира подяка за доброту сердець і бажання допомогти нашим друзям із Америки. Кожна дитина має право на щасливе дитинство, і немає найкращої подяки для нас, дорослих, як веселий сміх дитини, її очей, які світяться радістю!

Близько сотні маленьких громадян нашої України отримали в подарунок солодощі і незабутній святковий настрій. І, безсумнівно, у кожного з них з'явилася впевненість і віра, що і наступного року Святий Миколай не забуде до них завітати.


Девід Вайнінг (справа) в УГІ м. Буча
Ніна Костенко 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.