» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє

Нещодавно в приміщенні ДПА в Київській області за участю голови А.А.Петренка відбулася церемонія нагородження переможців обласного конкурсу дитячої творчості “Податки очима дітей - 2010”, на якій було відзначено дітей – наших земляків.

Ми вітаємо вас, наших дітей Ірпінського регіону, з перемогою у конкурсі, дякуємо вам – молодим талантам за вашу працелюбність, завзятість та розуміння тієї ролі, яку мають податки у житті нашої країни.

Податківці приділяють значну увагу підростаючому поколінню – нашому майбутньому, нашій зміні, формуванню високої податкової культури у молоді, починаючи з дитячого віку. Хочеться бачити дітей освіченими, всебічно розвиненими та обізнаними з основами податкового законодавства. З цією метою працівники податкової служби проводять різні заходи: читають лекції в навчальних закладах про податкову систему України, проводять відкриті уроки у старшокласників з питань оподаткування.

Цього року до ДПА в Київській області надійшло дуже багато робіт – переважно малюнки та вироби декоративно – прикладного мистецтва, а також художні твори, вірші. Членам журі обласного творчого конкурсу надзвичайно важко було обрати із всіх надісланих робіт найкращу - всі вони змістовні, напрочуд гарні і своєрідні. Якби була б у них така можливість, то всім вручили б цінні призи-подарунки. І все таки, на обласному рівні довелося визначити переможців цього конкурсу, а 18 дітей – нагородити заохочувальними призами.


Серед них і наші земляки:
Некрутенко Едуард, м. Буча – Бучанська школа-інтернат
Шорін Михайло, м. Ірпінь – СШ № 2.
Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар