» » Бучанський ринок живе і перемагає!

Бучанський ринок живе і перемагає!

Бучанський ринок живе і перемагає! Та чи виживе під тиском «євроремонтів»?
(стаття про подію і передноворічний фоторепортаж)

На початку жовтня цього року на Бучанський ринок надійшов лист, що викликав не аби який фурор: виявляється, що серед підприємств за державною економічною класифікацією 52.62.0 (торгівля з лотків та на ринках), відповідно до Європейського стандарту рейтингу ТОВ «Кооператор-сервіс», власник майнового комплексу ринку, посіло 14 місце.


Цей факт цікавий ще й тим, що на протязі мінімум п’яти років керівництво цього підприємства місцеві можновладці переконують, що ще трохи і … базари відімруть. «Можливо і відімруть – думав собі директор ринку Павло Олександрович, - але поки людям потрібна така форма торгівельної активності ми будемо працювати, сплачувати всі необхідні податки … » І працювали.


До речі, ринок взаємного споживання існує не тільки для споживання товарів, але й для продажу, бо так чи інакше майже всі бучанські сім’ї стикаються з потребою не тільки придбати, а іноді й продати якісь свої речі. У багатьох сьогоднішніх підприємців перший досвід бізнесу починався на базарі, а там як доля складеться – у когось пішло, а хтось пішов в найм працювати… Торгівля це не тільки прибуток, іноді – це ризик отримати збитки…

Можливо, саме тому, на державному рівні розуміють, що країна потребує уваги до цих місць – першого досвіду торгівлі, маркетингу, економічного досвіду. Тому, державні органи статистики, спільно з ініціативою «Ліга кращих» дослідили по результатам 2009 року економічні показники і динаміку серед 350 000 суб'єктів господарювання України. З кожної галузі підприємства-лідери потрапляють до «Ліги кращих» 2010 року. Саме ці компанії мають ексклюзивне право називатися лідерами у своєму виді діяльності та отримати статус «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2010».

З цієї нагоди наприкінці листопада в Об'єднаних Арабських Еміратах відбувся бізнес-саміт лідерів економіки України, Росії, ОАЕ. Цей захід проводився спільно з Торгово-промисловою палатою Москви і за участі бізнесменів Російської Федерації, які також стали переможцями рейтингу в Росії. Під час урочистої гала-вечері саміту в присутності українських, російських та арабських бізнесменів було вручено заслужені відзнаки керівнику - орден «Почесний Хрест» та сертифікат «КЕРІВНИК РОКУ 2010», а також - статус-нагороду «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2010».


Серед підприємств – переможців окрім Бучанського ТОВ «Кооператор-сервіс» з Київської області до лідерів галузі також потрапили Обухівське Таращанське, Українське та Макарівське підприємства - ринки.

З цієї нагоди генеральний директор ТОВ «Кооператор-сервіс» Павло Олександрович Скуб дав інтерв’ю «Ірпінському віснику» та висловив зацікавленість спілкування з місцевою владою та громадою для обговорення умов подальшої розбудови комфортних умов для функціонування такої традиційної форми торгівлі в Україні як ринок. Підприємство має наміри розвиватися і на протязі 2011 року створити проект реконструкції ринку, хоча для цього (як мінімум) потрібний діалог з міським керівництвом, яке поки що не виявило стратегічного бачення для розвитку забудови, комунікацій, об’єктів торгівлі в інтересах мешканців. Або про ці плани просто поки що ніхто не знає. Викликає занепокоєння ситуація, коли на державному рівні підприємство визнається лідером за економічними показниками, а на місцевому – досі немає договору за 2010 та й уже наступний - 2011 рік для оренди комунальної території. А може ця зручна територія ринку для тисяч мешканців, що бігають тут вже десятки років на електричку потрібна? Тоді виникає питання до головного архітектора Бучі: чи знаходиться ця комунальна територія за обліку за класифікацією роздрібної торгівлі? Чи коли не зручно наш архітектор не помічає фактичні речі?

Кореспондент інтернет-часопису «Калейдоскоп Суржиковщини» в суботу побував на базарі і пропонує своїм читачам фоторепортаж з ринку з фото керівника, колективу підприємця-лідера, продавців, підприємців ринку. Ми і в подальшому будемо відслідковувати ситуацію, що має змінюватися на краще, бо криза показала, що не все те, що марилося вчора – збудовано, запрацювало прибутково. Можна пошукати винуватців, що не все красиве на твій власний погляд, може безбідно розвиватися. Але в тому і баланс життя – виживають найпростіші форми існування. А якщо є талант – іноді ми можемо на основі найпростішого, зробити в решті решт щось видатного. І, повірте, рано чи пізно – знову повернутися до найпростішого, зрозумілого, економного, галасливого, тісного, душевного, емоційного і багато якого ще – Бучанського базару.

З Бучанського ринку у нас є суботній фоторепортаж, який ми пропонуємо своїм інтернет-читачам.

Керівник підприємства Павло Олександрович Скуб.


Колектив підприємства біля будівлі - головного офісу підприємства.


В бухгалтерії, справа – заступник генерального Ірина Миколаївна.


В кафе Бучанського ринку.


На цій невеликій території працює більше 200 підприємців.
partizantv, «Калейдоскоп Суржиковщини» 
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
avk

OFFline

  • avk (31)
  • Місцевий
  • 22 грудня 2010 23:45
Під час урочистої гала-вечері саміту в присутності українських, російських та арабських бізнесменів було вручено заслужені відзнаки керівнику - орден «Почесний Хрест» та сертифікат «КЕРІВНИК РОКУ 2010», а також - статус-нагороду «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2010».

Навіть росіяни і АРАБИ признали наш БАЗАР)))

Ого, мля, точно,підПІДПРИЄМСТВО року(((
Ми робимо ПІД це "приємство"...
Якщо це - взірець держави, то я фігєю від такої держави і ТАКОГО ПРИЄМСТВА(((
Гадюшник наш легендарний...
Ринок ПОТРІБЕН! Але чи такий???

0