» » Дива від Миколая

Дива від Миколая

Новорічно-різдвяна пора – чарівна. Адже саме з настанням зимових свят, у душі дітей та дорослих оселяється віра в диво, здійснення потаємних бажань. А розпочинає калейдоскоп веселощів – День Святого Миколая. Ось уже багато століть цей святий приходить на допомогу людям у найскрутніші хвилини життя. З’являється несподівано і завжди так, щоб його ніхто не бачив. Робить добро і не чекає на подяку.

Особливо святий Миколай опікується дітьми, яких любить усім серцем та дарує їм подарунки. Добра справа набула продовження. Сьогодні Миколай має багато помічників по всій земній кулі – це дорослі, які не залишають дитячі серця битися зі своєю мрією наодинці.

19 грудня в бучанському Центральному будинку культури відбулася розважальна програма для незахищених категорій діток. Підготували свято – Бучанська міська рада та відділ культури і спорту. Півтори години цікавих пригод з улюбленими Дідом Морозом, Снігуронькою і, навіть, доброю Бабою Ягою, не залишили байдужими дитинчат. Були й цікаві конкурси, загадки, веселі змагання та жарти. Жодна дитина не стояла осторонь свята, цікаво та змістовно проводячи недільний день. Більше того, батьки також не пасли задніх. Вони із задоволенням приєдналися до веселої компанії. Татусі в ролі зайчиків і матусі – ялинки гармонійно вписалися у святкування та добряче розсмішили своїх синів і дочок. «Не переживай, тато – виграв!», - гордо повідомив один із батьків (який ще хвилину тому сказав разом із повітряною кулькою) та вручив своїй дитині отриману цукерку. А мами, мабуть, взагалі забули скільки їм років і разом із малечою поринули в дитинство.

Тому час летів дуже швидко, і як не прикро було дітям полишати цю казку й розлучатися з Дідом Морозом, вони розуміли, що ще багато бучанських малюків чекають на прихід доброго чарівника. На прощання дідусь пообіцяв знову завітати до них у гості через рік, але для цього вони повинні слухатися батьків та чемно поводитися. По завершенню розважальної програми діток запросили переглянути виставу за участю артистів театру ляльок та вручили їм солодкі подарунки.


Фото-посмішка:


(фото автора)
Людмила Гладська 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.