» » » Богослів`я: Ангел-Охоронитель

Богослів`я: Ангел-Охоронитель

Бог створив усе на світі. Бог створив і добрих духів, невидимих нам – ангелів. Ангели служать Богові на небі, поклоняються Йому і прославляють Його, Творця всього світу.

Бог любить своє творіння – людей і посилає до них Ангелів, щоб охороняти їх. Ангели допомагають людям у біді, визволяють їх від ворогів, охороняють їх від різної небезпеки.

Кожна людина, навіть маленька дитинка, має свого Ангела, що зветься Ангел-Охоронитель, бо охороняє ту людину і молиться за неї перед Господом Богом.

Ангел-Охоронитель даний дитині Богом під час хрещення, береже її, особливо тоді, коли вона добра, не робить нічого злого, допомагає своїм близьким і щиро молиться Богові. Ангели сумують, коли діти роблять щось недобре, зле, коли вони говорять неправду, не слухають батьків і старших людей не поважають, якщо діти дбають лише про себе, капризують. Коли діти погано себе поводять, тоді Ангел плаче і навіть може повністю відступитись.

Ми молимось, щоб бути нам добрими, щоб не робити нікому зла і прикрості і щоб Господь Бог послав нам Ангела-Охоронителя, щоб він допомагав нам у тому і охороняв нас від усякої біди і спокуси.

Бога ми не бачимо, але Він існує. Ангела-Охоронителя ми теж не бачимо, але можемо подивитись на нього на образочку, де його намальовано у вигляді гарного юнака з крилами. Він супроводжує двох маленьких діток, які безтурботно біжать по старенькому місточку через річку; вони не оглядаються і не бачать ангела, однак він, приставлений Богом, пильно охороняє їх.
Православний духовний центр, www.agnec.in.ua 
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
AlKo

OFFline

  • AlKo (22)
  • Місцевий
  • 24 листопада 2010 08:31
А чому не Янгол-Охоронець, а Ангел-Охоронитель?

0
administrator

OFFline

  • administrator (328)
  • Адміністратори
  • 24 листопада 2010 08:42
Цитата: AlKo
не Янгол-Охоронець, а Ангел-Охоронитель


"Вики" тут: http://uk.wikipedia.org/wiki/Ангел
эти два слова, скажем так - созвучны.

+ эту информацию пишет человек с двумя высшими духовными образованиями, с большим опытом работы публикации церковного материала.

0