» » Гідне завершення туристського сезону

Гідне завершення туристського сезону

8-10 жовтня поблизу залізничної станції Снітинка Фастівського району проходив традиційний відкритий Чемпіонат Київської області із спортивного туризму, організований Федерацією спортивного туризму Київщини.

Цьогорічні змагання зібрали у лісі дванадцять команд з міст Білої Церкви, Боярки, Борисполя, Богуслава, Вишневого, Тетієва, Володарки тощо. І традиційно бучанці брали участь у Чемпіонаті. Не зважаючи на холодну погоду і брак коштів команда у складі двадцяти туристів з Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Бородянки і Баришівки у складі збірної команди зібралися захищати честь нашого міста на змаганнях.

Змагань проходили у новому форматі. Команди мали майже одночасно виступати на дистанціях із комбінованого гірсько-пішохідного, велосипедного, водного туризму та нічного орієнтування. Цікавою та насиченою була і конкурсна програма. Нові дистанції і оновлені правила змагань додали напруги та викликали зацікавленість у туристів.

Бучанці наполегливо боролись на кожній дистанції. Зусилля увінчались І місцем на велосипедній дистанції «крос-кантрі» та ІІ місцем на водному етапі, ІІІ місцем в нічному орієнтуванні. Це і дало в сумі друге загальнокомандне місце у спортивній частині змагань.
У конкурсній програмі бучанські туристи вибороли перші місця у конкурсах в’язання вузлів, знавців туризму, перетягуванні канату, треті місця у художньої самодіяльності та конкурсі крикунів.

Загальний залік визначався за сумою спортивної та конкурсної програми. Бучанські туристи зайняли друге місце в загальнокомандному підсумку, поступившись лише команді із Білоцерківської федерації спортивного туризму.

Особлива подяка - Олександру Герасимкову, Владиславу Скоморохову, Сергію Савостіну, Світлані Вождаєнко, за І місце на велодистанціїі крос-кантрі;
- Тарасу Коту, Олексію Карабуту, Ірині Сукач, Володимиру Кисілю за ІІ місце на водній дистанції;
- Олександру Захарченку, Максиму Бардовському, Володимиру Кисілю, Олені Маркачовій, Олександру Татарчуку, Антону Бутенко за ІІІ місце в нічному орієнтуванні;
- Андрію Куцевалову та Олександру Татарчуку за І місце у конкурсі знавців туризму,
- Тарасу Коту, Сергію Бондаренку, Антоніні Педченко та Роману Антоненку за І місце у перетягуванні каната;
- Яні Педченко, Олексію Карабуту, Олександру Татарчуку та Володимиру Кисілю за І місце у в’язанні вузлів;
- Сергію Клименку, Олександру Остапі, Сергію Бондаренку, Ігорю Михайленку, Алісі Відуті, Світлані Вождаєнко, Олександрі Поздняковій за ІІІ місце в конкурсі самодіяльності, а також всім бучанським, ірпінським, київським, ворзельським туристам за надзвичайну підтримку і допомогу.

Туристський сезон завершується на мажорній ноті. Рік був насичений походами, змаганнями, конкурсами. Та вже не за горами зима, новий туристський сезон, нові подорожі, нові пригоди і нові перемоги. Бучанський Центр позашкільної роботи запрошує всіх бажаючих до співпраці і занять в гуртках спортивного (пішохідного, гірського, водного, велосипедного) туризму.

Інформація Бучанського Центру позашкільної роботи 
туризм
  1
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.