» » Порядок оплати - обираємо самостійно

Порядок оплати - обираємо самостійно

Більшість людей, які не можуть поспіти в своїх доходах за цінами на комунальні послуги, сьогодні намагаються економити і зрозуміти за що і в якому об’ємі насправді їм виставляють рахунки комунальні підприємства.

Сьогодні ми представляємо разом з Ірпінським РГО «Самозахист» публікацію Віталія Савенка саме для тієї категорії населення, що можуть власними силами змусити комунальні підприємства забезпечити нас якісними послугами за ту вартість, яку ми сплачуємо. Від нас комунальні підприємства очікують оплачувати вчасно спожиті послуги, про це ми теж не повинні забувати. Якщо хочемо взаємності.Порядок оплати обираємо самостійно

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) погодила ЗАТ «АЕС Київобленерго» новий зразок Договору про користування електроенергією та забов’язала енергопостачальника протягом трьох років, згідно розробленого графіка, переукласти договори нового зразка з усіма споживачами Київської області. Тим споживачам, що звертатимуться з заявою переукладання договору, це буде робитися позачергово.
На виконання забов'язання НКРЕ, ЗАТ «АЕС Київобленерго» на звороті рахунку за березень 2010р. надрукувала запрошення:

«Шановний споживач!
На виконання вимог Правил користування електричною енергією запрошуємо Вас відвідати районний підрозділ ЗАТ «АЕС Київобленерго» (відділ по роботі з договорами) для переоформлення Договору про користування електричною енергією.

Для переукладання Договору необхідно мати при собі копії наступних документів;
• Документу, що підтверджує право власності або користування будинком/квартирою;
• Паспорта власника будинку/квартири;
• Ідентифікаційного коду власника будинку/квартири;
• Посвідчення на пільги (за умови наявності).

Також: просимо Вас зафіксувати (записати) та надати в районний підрозділ покази електролічильника, зняті на дату звернення.
Адміністрація ЗАТ «АЕС Київобленерго»
Зауважу, що новий договір пропонує на вибір споживача три порядки оплати електроенергії:
1. За рахунками, які надсилає енергопостачальник;
2. За рахунковою книжкою;
3. За карткою попередньої оплати.

Якщо ви бажаєте сплачувати спожиту електроенергію за розрахунковою книжкою, самостійно знімаючи показники лічильника, то в заяві бланк якої надасть РЕМ напишіть наступне: «Прошу укласти зі мною новий Договір про користування електроенергією за другим порядком - по розрахунковій книжці»
До заяви додайте копії вказаних у запрошенні документів і здайте документи в Ірпінський РЕМ (м.Ірпінь, Північний тупик, 2).

Ще раз звертаю увагу - порядок оплати ви обираєте самостійно і ніхто не має права відмовляти у вашому виборі або нав'язувати інший порядок оплати.
Свій вибір споживач засвідчує підписом заповнюючи наступний рядок договору: «При укладанні договору Споживач засвідчує своє бажання розрахунки за одержану електричну енергію проводити згідно II (другого) порядку.

Віталій Савенко, голова ІРГО «Самозахист» 08.09.2010 р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.