» » Київський обласний молодіжний форум

Київський обласний молодіжний форум

Позашкільні заклади освіти взяли участь у Київському обласному молодіжному форумі

При Київської обласній державній адміністрації буде створено молодіжну громадську раду.

Про це заявив під час Київського обласного молодіжного форуму у Броварах голова КОДА Анатолій Присяжнюк. Форум, який відбувся 11 жовтня 2010 року в м. Бровари, зібрав представників молоді, вищих учбових закладів, позашкільних закладів освіти, громадських організацій, відділів сім’ї, молоді, служб у справах дітей та ін. закладів з усієї Київської області.

На свято завітали і представники Приірпіння, зокрема позашкільних закладів освіти Відділу освіти Ірпінської міської ради: Еколого-технічного центру творчості школярів, Центру творчості дітей та НВО Освіта. Ірпінчани взяли активну участь у благодійній ярмарці-продажу, яка проходила в рамках форуму, презентуючи творчі роботи дітей та педагогів. Ярмарку відвідав голова КОДА Анатолій Присяжнюк.

В рамках форуму було обговорено ряд питань розвитку молодіжної політики Київщини.

«Всебічна підтримка молоді - один з найважливіших пріоритетів у діяльності влади. Адже протягом останніх років не спостерігається навіть тенденція до поліпшення стану здоров’я молодих українців. Навпаки, у порівнянні з 2003 роком показник захворюваності дітей та молоді в Україні у 2009 році збільшився на 15%», - сказав А.Присяжнюк.

Він висловив стурбованість тим, що Україна сьогодні посідає найвищі позиції щодо вживання молоддю алкоголю і тютюну. «У державі виросло ціле покоління так би мовити «пивної молоді». За такої невтішної ситуації глава держави ініціював ідеологічно нову державну політику розвитку здорового способу життя громадян», - наголосив А.Присяжнюк.

Також він зауважив, що одним із напрямків діяльності є вирішення такої проблеми молоді як отримання якісної освіти та наступного працевлаштування. Зокрема для вирішення цієї проблеми планується створення у Київській області молодіжного центру праці. Водночас влада Київщини рекомендує керівникам підприємств та організацій затвердити 20-відсоткову квоту на працевлаштування молодих спеціалістів із подальшим забезпеченням їх житлом та соціальним захистом.

Ірпінчани відмітили високий рівень проведення форуму та корисність отриманої інформації.

Євгенія Алєксєєва 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.