» » » 31 жовтня - "Вибори 2010": Список кандидатів, місто Буча

31 жовтня - "Вибори 2010": Список кандидатів, місто Буча

Список кандидатів на посаду Бучанського міського голови; Список зареєстрованих партій (місто Буча); Список кандидатів у депутати до Бучанської міської ради (по округам); Місцезнаходження виборчих дільниць (місто Буча).

Документ для друку, та на довгу пам`ять: Скачать файл: Список та інше.. [427.73 Kb] (cкачиваний: 382)
Посмотреть онлайн файл: Список та інше..



Місцеві вибори 2010 року
місто Буча, Київська область


Список кандидатів на посаду Бучанського міського голови

1Бартків Ігор СтепановичБучанська міська організація Громадянської партії "ПОРА"
2Федорук Анатолій ПетровичБучанська міська організація Партії Регіонів
3Соловей Людмила АнатоліївнаБучанська міська організація Єдиний Центр
4Федотова Тетяна ГригорівнаБучанська міська організацієя Соціал-демократичної партії України (об'єднаної)
5Бархоленко Віктор МихайловичБучанська міська організація
Всеукраїнського Об'єднання "Свобода"
6Чава Дмитро МихайловичБучанська міська організація
Політичної партії "Третя Сила"


Список зареєстрованих партій

1Бучанська міська організація "Партії Регіонів"
2Бучанська міська організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
3Бучанська міська партійна організація "Народна партія"
4Бучанська міська організація політичної партії "Нова політика"
5Бучанська міська організація Громадянської партії "ПОРА"
6Бучанська міська організація партії "Народна влада"в Київській області
7Бучанська міська організація Політичної партії "УДАР
(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
8Бучанська міська партійна організація Політичної Партії "Козацька Українська Партія"
9Бучанська міська організація партії "Реформи і порядок"
10Бучанська міська організація "Соціалістичної партії України"
11Бучанська організація Політичної партії "Союз Лівих Сил"
12Бучанська міська організація партії "Християнсько-Демократичний Союз"
13Бучанська міська організація "Комуністичної партії України"
14Бучанська міська організація "Українська Соціал-Демократична Партія"
15Бучанська міська організація "Соціал-демократичної партії України (об'єднаної)"
16Бучанська міська організація Політичної Партії "Фронт Змін"
17Бучанська міська партійна організація політичної партії "Сильна Україна"
18Бучанська міська організація "Української Народної Партії"
19Бучанська міська організація партії "Справедливість"
20Бучанська міська організація "Єдинй Центр"
21Бучанська міська організація Політичної партії "За Україну"
22Бучанська міська партійна організація "Народної Екологічної партії"
23Бучанська міська організація Політичної Партії "Совість України"
24Бучанська міська організація Політичної Партії "Наша Україна"
25Бучанська міська організація Політичної партії "Рідне місто"
26Бучанська міська організація Політичної партії "Народна Самооборона"
27Бучанська міська організація Політичної партії "Третя Сила"



Список зареєстрованих кандидатів по округам

Виборчий округ № 1
Вулиці: Ворзельська, Переїзна, Заводська від ЖД переїзду 2-3 до кінця,
Нагорна, Устима Кармелюка, Лермонтова, Ново-Лермонтова, Мурашка, Ревуцького,
Сім'ї Забарило, Руденка, Чорновола, Депутатська,
Нове Шосе (від № 19 до кінця), Горького, Будьонного, Фрунзе, Трудова, Жовтнева, 31 км
Провулки: Чапаєва, Будьонного, Жовтневий, Заводський.
1Таможній Олександр Васильович"Народна Партія"
2Каденко Руслан Олексійович"ПОРА"
3Літкевича Алла Миколаївна"Рідне місто"
4Бардадим Тамара Олександрівна"КПУ"
5Кочмарук Володимир Миколайович"Народна Влада"
6Кривенко Наталія Олександрівна"Єдиний Центр"
7Трохимчук Ярослав Володимирович"Сильна Україна"
8Гладкий Ігор Васильович"Партія Регіонів"
9Зуєва Людмила Іванівна"Реформи і Порядок"
10Середа Сергій ВікторовичВО " Батьківщина"
11Яцук Семен Нінонович"Наша Україна"
Виборчий округ № 2
Вулиці: Енергетиків №16, Нове Шосе №№ 13, 15, 17,
Бульвари: Богдана Хмельницького, 4, 5, 9, 9-А.
12Корольова Ірина Броніславівна"Рідне місто"
13Левчук Володимир Вікторович"Реформи і Порядок"
14Баланюк Леонід Леонідович"За Україну
15Марущак Ярослав Євгенович"Партія Регіонів"
16Михайлов Максим Олексійович"УДАР"
17Солонько Ростислав Вікторович"КПУ"
18Мілашевський Юрій Миколайович"Єдиний Центр"
19Куцевалов Андрій Володимирович"Сильна Україна"
20Юдін Володимир Ігорович"Нова Політика"
21Ніколаєнко Юрій Васильович"Союз Лівих Сил"
22Борисенко Людмила Миколаївна"Козацька Українська Партія"
23Козак Ігор Олександрович"ПОРА"
24Якубенко Світлана Вікторівна"Соціалістична партія України"
25Кравчук Олександр Петрович"Народна Партія"
26Остапенко Євгенія ЄвгеніївнаВО " Батьківщина"
27Селюнін Віталій Олександрович"Свобода"
28Манушевич Олег Леонідович"Фронт Змін"
Виборчий округ № 3
Вулиці: Островського, Енергетиків №№ 14, 19, 19-А,
Бульвари: Богдана Хмельницького, 2.
29Зацепін Андрій Васильович"ВО " Батьківщина"
30Синецька Людмила Іванівна"Партія Регіонів"
31Мілевський Сергій Віталійович"Реформи і Порядок"
32Ільїна Олена Павлівна"Єдиний Центр"
33Музика Світлана Олександрівна"УДАР"
34Худяков Олексій Володимирович"Справедливість"
35Василишин Сергій Миколайович"ПППУ"
36Панченко Валерій Володимирович"Народна Влада"
37Белоруков Анатолій Валерійович"Сильна Україна"
38Краснодемський Йосип Болеславович"Народна Партія"
39Конюк Володимир Михайлович"Козацька Українська Партія"
40Закурко Алла Анатоліївна"Союз Лівих Сил"
41Лисенко Іван Петрович"ПОРА"
42Левенцова Наталія Альфредівна"Соціалістична партія України"
43Коцюба Галина Анатоліївна"Фронт Змін"
Виборчий округ № 4
Вулиці: Комсомольська (крім будинку № 17), вул. Енергетиків, 1, 2, 3, 4, 5
Провулки: Комсомольський, Санаторний
44Дзюба Олександр Васильович"Єдиний Центр"
45Кучерявенко Ігор Євгенович"ПППУ"
46Подкідишева Тамара Миколаївна"Реформи і Порядок"
47Вдовенко Лариса Іванівна"Партія Регіонів"
48Галавін Андрій Олегович"Рідне місто"
49Гайдай Олег Олександрович"Сильна Україна"
50Меланченко Сергій Петрович"КПУ"
51Шпакович Світлана Володимирівна"Соціалістична партія України"
52Дереглазова Наталія Іванівна"Народна Партія"
53Петруненко Сергій Валерійович"Союз Лівих Сил"
54Чечило Андрій Володимирович"ВО " Батьківщина"
55Цирковнюк Андрій Олександрович"ПОРА"
56Іщенко Віталій Іванович"Фронт Змін"
Виборчий округ № 5
Вулиці: Енергетиків, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Польова (приватні будинки), Польова 22, 24, 26
57Савчук Ірина Володимирівна"Народна Партія"
58Сергійчук Фаїна Радистовна"Соціалістична партія України"
59Федорова Наталія Зігфридівна"Християнсько-Демократичний Союз"
60Бабяк Олег Петрович"Козацька Українська Партія"
61Остапа Світлана Віталіївна"ПОРА"
62Зінченко Емілія Анатоліївна"Єдиний Центр"
63Ярощук Катерина Миколаївна"Партія Регіонів"
64Олексюк Василь Павлович"Сильна Україна"
Виборчий округ № 6
Бульвари: Леоніда Бірюкова, Богдана Хмельницького (від № 6 до кінця).
Вулиці: Польова, 28, 30, Вишнева, Булгакова, Героїв Крут, Л. Українки,
Нове Шосе (парні номери, від 8 до кінця), Нове Шосе, 11, 11-А,
Максима Залізняка, Петра Дорошенка, Миколи Амосова, Степана Бандери.
Провулок: Урожайний
65Ілюхіна Ганна Вікторівна "Єдиний Центр"
66Ященко Алла Володимирівна"Рідне місто"
67Цип'ящук Катерина Олександрівна"Реформи і Порядок"
68Урніш Наталія Валеріївна"За Україну
69Куліда Сергій Володимирович"Партія Регіонів"
70Андрущак Ольга Вікторівна"ПОРА"
71Хвойницький Володимир Степанович"ПППУ"
72Микитенко Ірина Петрівна "Народна Партія"
73Якименко Віктор ВасильовичВО " Батьківщина"
74Джунь Галина Ярославівна"Сильна Україна"
Виборчий округ № 7
Вулиці: Комсомольська, 17, Нове Шосе, 3,5,7, Вокзальна, 101,
Пушкінська (від 76-59-А, -Б, Нове Шосе до кінця), Малиновського (від Вокзальної 81-84 до кінця), Шевченка (від Вокзальної 78-75 до кінця).
75Лавренчук Леонід Миколайович"ПОРА"
76Квашук Олег ЯковичВО " Батьківщина"
77Паламарчук Олег Володимирович"Народна Партія"
78Ямненко Олександр Вікторович"Козацька Українська Партія"
79Гребельний Борис Валерійович"Українська Соціал-Демократична Партія"
80Кулаков Ігор Володимирович"КПУ"
81Сластьоненко Петро Іванович"Соціалістична партія України"
82Коломак Сергій Васильович"Партія Регіонів"
83Кашніков Руслан Едуардович"УДАР"
84Подкідишев Андрій Сергійович"Реформи і Порядок"
85Веречук Станіслав Валерійович"За Україну
86Федорук Лариса Петрівна"Сильна Україна"
87Василишина Ганна Андріївна"ПППУ"
88Костюк Олександр Миколайович"Єдиний Центр"
89Павленко Павло Лівонович"Союз Лівих Сил"
90Храпко Юлія Сергіївна"Фронт Змін"
Виборчий округ № 8
Вулиці: Києво-Мироцька від 104, 89 до кінця, Радгоспна, Чкалова, 1, 1-А, Євгена Гребінки, Євгена Патона, Мічуріна, Першотравнева, Новаторів, Воїнів-Інтернаціоналістів, Дачна.
Провулки: Євгена Гребінки.
91Якубенко Віталій Анатолійович"Народна Партія"
92Матюшкіна Ольга ВікторівнаВО "Батьківщина"
93Коновалюк Михайло Олександрович"Союз Лівих Сил"
94Збаразький Павло Володимирович"ПОРА"
95Кравченко Тетяна Петрівна"Соціалістична партія України"
96Пажарнюк Богдан Миколайович"Нова Політика"
97Старченко Євген Геннадійович"Народна Влада"
98Грибанов Микола Іванович"КПУ"
99Войналович Людмила Миколаївна"Сильна Україна"
100Бабіченко Олександр Павлович"Реформи і Порядок"
101Куцопал Ніна Федорівна"Фронт Змін"
102Косенко Віталій Вікторович"Рідне місто"
103Крижова Марія Петрівна"Партія Регіонів"
104Сухенко Тетяна Михайлівна"Єдиний Центр"
105Герцун Володимир Володимирович"Козацька Українська Партія"
106Трофимчук Володимир Федорович"Наша Україна"
107Недощак Іван Володимирович"УДАР"
108Юдельський Віктор Іванович"Свобода"
Виборчий округ № 9
Вулиці: Нова, Димитрова, Вокзальна (від 78-73 Жовтневої до 122-129 Інститутської),
Пушкінська (від 40-47 Яснополянської до 74-59 Вокзальної),
Малиновського (від 54-61 Яснополянської до 79-82 Вокзальної), Шевченка (від 33-46 Яснополянської до 73-72 Вокзальної),
Ярослава Мудрого, Нове Шосе 2, 4 ,6; Яснополянська,
Києво-Мироцька (від 90-55 Яснополянської до 102-75 Нове Шосе), військове містечко.
109Басай Сергій Геннадійович"Народна Партія"
110Волковський Анатолій ДмитровичВО " Батьківщина"
111Червінська Світлана Миколаївна"Соціалістична партія України"
112Білоусько Валентина Пилипівна"Християнсько-Демократичний Союз"
113Фірсов Володимир Григорович"Козацька Українська Партія"
114Тимунь Ольга Володимирівна"Народна Влада"
115Франко Олександр Анатолійович"Партія Регіонів"
116Науменко Валентина Василівна"Реформи і Порядок"
117Ковальчук Ігор Володимирович"Рідне місто"
118Муніч Світлана Андріївна"Сильна Україна"
119Теліцький Олександр Мечиславович"ПОРА"
120Тівіков Петро Михайлович"Українська Соціал-Демократична Партія"
121Чувикіна Олена Анатоліївна"Фронт Змін"
122Федотов Олександр Вікторович"Соціал-демократична партія України (О)"
123Морозенко Тетяна Миколаївна"Наша Україна"
124Верес Наталія Олександрівна"ПППУ"
125Пешков Олександр Олександрович"Єдиний Центр"
126Корж Світлана Анатоліївна"Народна Самооборона"
127Морозов Володимир Григорович"УДАР"
128Мартиненко Василь Іванович"Свобода"
Виборчий округ № 10
Вулиці: Вокзальна (від 129-А - 124 Інститутської до кінця), Інститутська (від 41-48 Яснополянської до кінця),
Калініна, будинки БУ-146, Піонерська, Зої Гайдай, Щорса, Котовського, Лісова, Чкалова 4-А, -Б, -В; СТ "Берізка", а саме: Авіаторів, Березнева, Вербова, Весняна, Винахідників, Волошкова, Васильківська, Виноградна, Дружби, Зелена, Квіткова, Кринична, Калинова, Київська, Меліоративна, Малинова, Озерна, Прогресивна, Перебудівна, Пшенична, Семиренка, Солов'їна, Степова, Сонячна, Фруктова, Шкільна, Яблунева; СТ "Вишневе", а саме: 1 Лінія, 2 Лінія, 3 Лінія, 4 Лінія, 5 Лінія, 6 Лінія, 7 Лінія, 8 Лінія, 9 Лінія, 10 Лінія, 11 Лінія, 12 Лінія, Семеніївська.
Провулки: Калініна, Яснополянський, Шевченка, Озерний.
129Кир'яченко Іван Миколайович"Народна Партія"
130Османов Музафар ШамседимовичВО " Батьківщина"
131Правник Олександр Петрович"Народна Влада"
132Биков Ігор Геннадійович"Українська Соціал-Демократична Партія"
133Майкова Вікторія Валентинівна"Партія Регіонів"
134Гапоненко Олександр Васильович"Рідне місто"
135Кухаренко В'ячеслав Миколайович"УДАР"
136Куценко Євген Сергійович"ПОРА"
137Грис-Лаврова Ірен Богданівна"Сильна Україна"
138Альошин Сергій Григорович"Справедливість"
139Чувикін Олександр Борисович"Фронт Змін"
140Світлицький Василь Миколайович"Наша Україна"
141Кулик Лариса Олександрівна"Єдиний Центр"
142Лапука Роман Васильович"Козацька Українська Партія"
143Щербак Сергій Олександрович"ПППУ"
Виборчий округ № 11
Вулиці: Шевченка (від початку до 44-31 Яснополянської), Малиновського (від початку до 52-59 Яснополянської), Некрасова, Інститутська (від початку до 39-46 Яснополянської), Грибоєдова, Рози Люксембург, Ватутіна, Кочубея, Полтавська, Тургенєва (від 10-15 Шевченка до кінця), Революції (від 14-11 Шевченка до кінця), Гоголя від (14 Шевченка до кінця).
Провулки: Тургенєва, Революції.
144Захаров В'ячеслав Олександрович"Українська Соціал-Демократична Партія"
145Августовський Олег Петрович"Наша Україна"
146Цимбалюк Олександр Миколайович"Союз Лівих Сил"
147Жаловага Анатолій Степанович"Рідне місто"
148Мосенко Валентин Юрійович"УДАР"
149Малая Алла Олександрівна"Козацька Українська Партія"
150Кулакова Світлана Володимирівна"Партія Регіонів"
151Корж Дмитро Сергійович"Народна Партія"
152Ангел Іван ЯрославовичВО " Батьківщина"
153Побігай Олексій Віталійович"ПОРА"
154Куцопал Денис Валерійович"Фронт Змін"
155Косьяненко Ростислав Сергійович"Нова Політика"
156Сараєва Алла Миколаївна"Єдиний Центр"
Виборчий округ № 12
Вулиці: Пушкінська (від початку до 45-38 Яснополянської), Києво-Мироцька (від початку до 88-53 Яснополянської), Старо-Яблунська, Ново-Яблунська, Толстого, Пролетарська, Дніпровська, Івана Франка, Набережна, Гоголя (від початку до 12А Шевченка), Шота Руставелі, Комарова, Петровського, Тургенєва (від початку до 8-13 Шевченка), Камінського, Революції (від початку до 12-9 Шевченка), Миколи Гамалія, Дмитра Вишнивецького.
Провулки: Толстого, Гоголя, Петровського, Дмитра Вишнивецького.
157Стадніченко Світлана Борисівна"Народна Партія"
158Нікітенко Ірина МиколаївнаВО " Батьківщина"
159Ткаченко Іван Петрович"Соціалістична партія України"
160Ямненко Михайло Іванович"Козацька Українська Партія"
161Шевчук Євген Вільямович"Нова Політика"
162Олексієнко Євгеній Олександрович"Партія Регіонів"
163Торопова Галина Оксентіївна"Єдиний Центр"
164Сухоцька Наталія Михайлівна"Рідне місто"
165Куявець Андрій Андрійович"ПОРА"
166Куценко Святослав Вікторович"Свобода"
167Пушкін Сергій Глібович"Сильна Україна"
Виборчий округ № 13
Вулиці: Кірова № 1-23 включно(крім Кірова № 17) з № 2 по № 94 включно, Будівельна, Будівельний тупік, Стадіонна, Склозаводська №№ 1,2,3,4,8.
Провулки: Кірова.
168Зухар Любов Іванівна"Свобода"
169Романенко Олексій Євгенович"Союз Лівих Сил"
170Райчук Микола Вікторович"Соціалістична партія України"
171Откидач Валентина Миколаївна"Народна Партія"
172Гарбуз Олексій ЛеонідовичВО " Батьківщина"
173Яременко Валентин Іванович"Партія Регіонів"
174Міщенко Юрій Володимирович"Народна Влада"
175Архипенко Світлана Павлівна"Християнсько-Демократичний Союз"
176Симончук Олег Іванович"ПОРА"
177Рибчун Віталій Володимирович"ПППУ"
178Запорожець Леонід Іванович"Сильна Україна"
179Кравченко Василь Михайлович"Наша Україна"
180Снітко Галина Андріївна"Єдиний Центр"
181Бараболя В'ячеслав Іванович"Реформи і Порядок"
182Тарнавський Володимир Володимирович"Козацька Українська Партія"
183Коваль Алла Анатоліївна"Нова Політика"
184Яковенко Оксана Андріївна"Фронт Змін"
Виборчий округ № 14
Вулиці: Кірова №17, Остапа Вишні, Склозаводська №№ 5,6,7,9,10,12.
Провулки: Остапа Вишні
185Йощенко Микола Миколайович"Народна Партія"
186Джам Оксана ІванівнаВО " Батьківщина"
187Шпилько Євгеній Петрович"ПОРА"
188Мороз Світлана Миколаївна"Соціалістична партія України"
189Крицька Таїсія Миколаївна"Козацька Українська Партія"
190Грищук Володимир Анатолійович"Союз Лівих Сил"
191Мартинюк Володимир Іванович"Українська Народна Партія"
192Пирч Сергій Віталійович"ПППУ"
193Гейдаров Алі Шабанович"Нова Політика"
194Бойко Олексій Васильович"Партія Регіонів"
195Лук'яненко Віктор Петрович"УДАР"
196Лелюк Віталій Петрович"За Україну
197Тарнавський Юрій Володимирович"Козацька Українська Партія"
198Чирка Олексій Михайлович"Фронт Змін"
199Сурник Володимир Петрович"Єдиний Центр"
Виборчий округ № 15
Вулиці: Грушевського, Кірова № 25 по 213, крім будинків № 203-А, -Б, -В, -Г, -Д; № 96 по 342, Гагаріна, Суворова, Рубежівська, Водокачка, Центральна, Заводська буд. 1; 33 км.
Провулки: Гагаріна
200Кирильчук Сергій Володимирович"Народна Партія"
201Валяр Наталія ВасилівнаВО " Батьківщина"
202Волинець Ірина Козимирівна"Союз Лівих Сил"
203Кузьменко Ліана Степанівна"Соціалістична партія України"
204Хіля Сергій Юрійович"Українська Соціал-Демократична Партія"
205Бернадський Віктор Миколайович"ПОРА"
206Карпенко Алла Василівна"Християнсько-Демократичний Союз"
207Яригін Борис Борисович"КПУ"
208Сєдов Олег В'ячеславович"Козацька Українська Партія"
209Стишак Галина Іванівна"Нова Політика"
210Ваховський Анатолій Володимирович"ПППУ"
211Конів Володимир Степанович"Єдиний Центр"
212Потапов В'ячеслав Анатолійович"Партія Регіонів"
213Кравчук Володимир Денисович"Рідне місто"
214Ігумнов Сергій Володимирович"Сильна Україна"
215Нечипоренко Руслан Васильович"Наша Україна"
216Лупалов Станіслав Іванович"УДАР"
Виборчий округ № 16
Вулиці: Кірова № 203-А, -Б, -В, -Г, -Д; Лугова, Південна, Вчительська, Садова (від №№ 19-28 Гагаріна до кінця) Миру, Січових Стрільців,
Провулки: Садовий, Волгоградський, Січових Стрільців.
217Палій Тетяна ВолодимирівнаВО " Батьківщина"
218Амбарян Антон Робертович"Союз Лівих Сил"
219Димура Наталія Вікторівна"Соціалістична партія України"
220Лексіков Руслан Юрійович"Християнсько-Демократичний Союз"
221Григорусь Микола Павлович"ПОРА"
222Марченко Роман Дмитрович"Українська Соціал-Демократична Партія"
223Касіч Костянтин Павлович"Нова Політика"
224Животовська Раїса Миколаївна"КПУ"
225Олійніч Іван Петрович"Партія Регіонів"
226Сірош Лариса Віталіївна"За Україну
227Клименко Наталія Іванівна"Реформи і Порядок"
228Одягайло Діана Олександрівна"Єдиний Центр"
229Жирякова Віра Прокопівна"Сильна Україна"
230Голега Сергій Геннадійович"УДАР"
231Печонкін Олексій Михайлович"Фронт Змін"
232Ціватий Станіслав Федорович"Народна Партія"
Виборчий округ № 17
Вулиці: Вокзальна (від початку до № 71-76 до ЖД "Буча" ), Кірова (від №№ 215-342А до кінця), Романа Шухевича, Перемоги, Водопровідна, Садова (від початку до 27-17 Гагаріна), Назарія Яремчука, Олекси Тихого.
Провулки: Перемоги, Вокзальний
233Недашківська Інна Володимирівна"Рідне місто"
234Грищук Дмитро Володимирович"УДАР"
235Коваленко Сергій Миколайович"Соціалістична партія України"
236Малиш Леонід Іванович"Союз Лівих Сил"
237Скидан Світлана В'ячеславівнаВО " Батьківщина"
238Толочин Віталій Володимирович"Партія Регіонів"
239Лисенко Інна Анатоліївна"Народна Партія"
240Веремієнко Олег Володимирович"Нова Політика"
241Абрамов Володимир Володимирович"Християнсько-Демократичний Союз"
242Григорусь Ігор Миколайович"ПОРА"
243Семенкчук Олександр В'ячеславович"Сильна Україна"
244Михайлюк Валентина Миколаївна"Єдиний Центр"
245Соколов Олег Олександрович"За Україну
246Севрук Олексій Анатолійович"Фронт Змін"
Виборчий округ № 18
Вулиці: Тарасівська.
Провулки: Тарасівській.
247Марощак Олександр Ілліч"Українська Соціал-Демократична Партія"
248Артемчук Віктор ВалерійовичВО "Батьківщина"
249Гуменюк Ірина Миколаївна"УДАР"
250Данилейко Андрій Володимирович"Єдиний Центр"
251Грищук Володимир Федосійович "ПППУ"
252Яценко Валерій Васильович"Союз Лівих Сил"
253Форостовець Олексій Васильович"Соціалістична партія України"
254Ковригіна Ольга Володимирівна"Народна Партія"
255Сюркель Василь Григорович"Козацька Українська Партія"
256Лук'яненко Володимир Олексійович"Партія Регіонів"
257Великодний Андрій Вікторович"Рідне місто"
258Косарев Валерій Іванович"Нова Політика"
259Жежера-Шапошнікова Олена Олександрівна"Українська Народна Партія"
260Тенетко Світлана Борисівна"Реформи і Порядок"
261Оладько Валентина Олександрівна"Сильна Україна"
262Мацієвський Олексій Аркадійович"Фронт Змін"
263Крупа Ганна Іванівна"ПОРА"




місцезнаходження виборчих дільниць:


№30001
Вулиці: Ворзельська, Переїзна, Заводська від ЖД переїзду 2-3 до кінця, Нагорна, Устима Кармелюка, Лермонтова, Ново-Лермонтова, ЖБК "Ювілейний": Мурашка, Ревуцького, Сім'ї Забарило, Руденка, Чорновола, Депутатська, Нове Шосе (від 19 до кінця, непарні номери), Горького, Будьонного, Фрунзе, Трудова, Жовтнева, 31 км.
Провулки: Чапаєва, Будьонного, Жовтневий, Заводський.
Приміщення центру творчості ім. Л.Ревуцького, вул. Будьонного, 2.

№30002
Вулиці: Островського, Енергетиків №№ 12, 14, 16, 19, 19-А; Нове Шосе №№ 13, 15, 17; бульвар Богдана Хмельницького, 2, 4, 5, 9, 9-А.
Приміщення Бучанської міської ради, вул. Енергетиків, 12.

№30003
Вулиці: Комсомольська (крім будинку № 17), Енергетиків №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Польова (приватні будинки) №№ 22, 24, 26.
Провулки: Комсомольський,Санаторний.
Приміщення ЗОШ № 4, вул. Енергетиків, 4.

№30004
Бульвари: Богдана Хмельницького (від 6 до кінця); Леоніда Бірюкова;
Вулиці: Польова, 28, 30, Вокзальна, 101, Нове Шосе №№ 3, 5, 7, 11, 11-А; Комсомольська, 17, Пушкінська (від 76-59-А, Нове Шосе до кінця), Малиновського (від 81-84 Вокзальної до кінця), Шевченка (від 78-75 до кінця), Шевченка (від вул. Вокзальної №№ 78-75 до кінця), Вишнева, Булгакова, Героїв Крут, Лесі Українки, Нове Шосе (від 8 до кінця, парні номери), Максима Залізняка, Петра Дорошенка, Миколи Амосова, Степана Бандери.
Провулки: Урожайний.
Приміщення Центрального будинку культури, вул. Пушкінська, 61-Б.

№30005
Вулиці: Києво-Мироцька (від 104, 89 до кінця), Радгоспна, Чкалова, 1-А, Євгена Гребінки, Євгена Патона, Мічуріна, Першотравнева, Новаторів, Воїнів-Інтернаціоналістів, Дачна. Провулки: Євгена Гребінки.
Приміщення Центрального будинку культури, вул. Пушкінська, 61-Б.

№30006
Вулиці: Яснополянська, Ярослава Мудрого, Вокзальна (від 78-73 Жовтневої до кінця), крім будинку №101, Києво-Мироцька (від 90-55 Яснополянської до 102-75 Нове Шосе), Димитрова, Нова, Пушкінська (від 40-47 Яснополянської до 74-59 Вокзальної), Нове Шосе (будинок №1, 2-6), Лісова, Щорса, Калініна, Зої Гайдай, будинки БУ-146, Котовського, Інститутська (від 48-41 від Яснополянської до кінця), Малиновського (від 54-61 Яснополянської до 79-82 Вокзальної), Шевченка (від 33-46 Яснополянської до 73-72 Вокзальної), Піонерська, Чкалова, 4,4А,4Б, військове містечко; СТ Берізка", а саме: Авіаторів, Березнева, Вербова, Весняна, Винахідників, Волошкова, Васильківська, Виноградна, Дружби, Зелена, Квіткова, Кринична, Калинова, Київська, Меліоративна, Малинова, Озерна, Прогресивна, Перебудівна, Пшенична, Семиренка, Солов'їна, Степова, Сонячна, Фруктова, Шкільна, Яблунева; СТ "Вишневе", а саме: 1 Лінія, 2 Лінія, 3 Лінія, 4 Лінія, 5 Лінія, 6 Лінія, 7 Лінія, 8 Лінія, 9 Лінія, 10 Лінія, 11 Лінія, 12 Лінія, Семеніївська.
Провулки: Яснополянський, Шевченка, Калініна, Озерний.
Приміщення ЗОШ № 1, вул. Малиновського, 74.

№30007
Вулиці: Шевченка (від початку до 44-31 Яснополянської), Малиновського (від початку до 52-59 Яснополянської), Некрасова, Інститутська (від початку до 39-46 Яснополянської), Грибоєдова, Рози Люксембург, Ватутіна, Кочубея, Полтавська, Тургенєва(від 10-15 Шевченка до кінця), Революції (від 14-11 Шевченка до кінця), Гоголя (від 14 Шевченка до кінця).
Провулки: Тургенєва, Революції.
Приміщення ЗОШ № 2, вул. Шевченка, 14.

№30008
Вулиці: Пушкінська (від початку до 45-38 Яснополянської), Києво-Мироцька (від початку до 88-53 Яснополянської), Старо-Яблунська, Ново-Яблунська, Толстого, Пролетарська, Дніпровська, Івана Франка, Набережна, Гоголя (від початку до 12А Шевченка), Шота Руставелі, Комарова, Петровського, Тургенєва (від початку до 8-13 Шевченка), Камінського, Революції (від початку до 12-9 Шевченка), Миколи Гамалія.
Провулки: Толстого, Гоголя, Петровського.
Приміщення Бучанського експериментального тарного заводу, вул. Тургенєва, 1.

№30009
Вулиці: Кірова від початку до №23 включно та від початку до №94 включно, Будівельна, Склозаводська, Стадіонна, Остапа Вишні, Будівельний тупік, гуртожиток БУ-146, Промислова, Михайла Волобуєва.
Провулки: Кірова, Остапа Вишні.
Приміщення Будинку культури, вул. Кірова, 15.

№30010
Вулиці: Кірова (від №25 по 213 включно, з 96 по 342 включно), Заводська (буд.1), Лугова, Південна, Гагаріна, Учительська, Миру, Рубежівська, Суворова, Грушевського, Садова (від 19-28 Гагаріна до кінця), Водокачка, 33км, Січових Стрільців,.
Провулки: Садовий, Гагаріна, Волгоградський, Січових Стрільців.
Приміщення фірми "Агробудпостач", вул. Кірова, 144.

№30011
Вулиці: Вокзальна (від початку до 71-76 залізничної станції "Буча"), Кірова (від №№ 215-342А до кінця), Романа Шухевича, Перемоги, Водопровідна, Центральна, Садова (від початку до Гагаріна 26-17), Назарія Яремчука, Олекси Тихого.
Провулки: Вокзальний, Перемоги.
Приміщення ЗОШ № 3, вул. Вокзальна, 46-А.

№30012
Вулиці: Тарасівська, Дмитра Вишнивецького.
Провулки: Тарасівській, Дмитра Вишнивецького.
Приміщення ВАТ НДІ "Склопластиків і волокна", вул. Тарасівська, 32.
Обговорити на форумі
Оксана Джам
  0
 QR-код адреса статьи
Коментарів: 10
Додати коментар
Іван Лисенко

OFFline

Прошу внести зміни у виборчому окрузі №3, кандидат від партії "ПОРА" - Лисенко Іван (по батькові Григорович)

buchayebucha.net

0
administrator

OFFline

  • administrator (328)
  • Адміністратори
  • 14 жовтня 2010 09:08
В списках - ужасно много ошибок.
- в названиях улиц (по возможности исправил),
- в именах, отчествах, фамилиях кандидатов (если явно видно ошибка в буквах - изменял)

Цитата: Іван Лисенко
Лисенко Іван (по батькові Григорович)

- полностью поменять отчество? наверно я буду неправ, это ж официальный, окончательный (я так понимаю) документ.

в газете и подавно будет публиковаться строго в поданном варианте, т.е. с ошибками.

у меня, конечно, возникает вопрос - если я приду с улицы:
"Переїздна", "Авіатрорів", "Горкого, Будьоного," т.п.

и буду голосовать за
"Таможній Олександр Васильвич"
"Лисенко Іван Петрович"
"Яцук Семен Нінонович"
"Музика Світлана Олесандрівна"
и т.п.
- то будет ли правдив мой "голос", или его в нужный момент можно отменить?
- даже если в бюлетенях успеют написать правильно - будет ли это "по Закону" - ведь официально опубликованы другие ФИО?
спросить и привлечь - не у кого, да и кому оно надо angry

0
Les Claypool

OFFline

  • Les Claypool (10)
  • Місцевий
  • 14 жовтня 2010 11:41
Хочеться задати тільки одне запитання: ХТО ЦІ ВСІ ЛЮДИ? Що вони там роблять? Чого добиваються?

263 людини...Вони хоч розуміють, чого туди йдуть? Адже, всі земельні ділянки вже, мабуть, роздано. Можливо, якісь пільги..?

Люди добрі! Ідіть працювати на виробництвах, вирощувати скотину, овочі, фрукти! Робіть що-небуть...

Ви всі говорите про підняття рівня країни, про нормальне та адекватне життя: вашими 263-ма язиками вже можна підмести всі вулиці Бучі, побілити бордюри і взагалі привести все нехай до деякого порядку...

0
s.po_lo

OFFline

  • s.po_lo (3)
  • Місцевий
  • 14 жовтня 2010 15:30
Частина із списку - прізвища співробітників міської ради та людей, котрі займають певні вагомі посади на рівні місцевого врядування..

0
Shaytan

OFFline

  • Shaytan (54)
  • Місцевий
  • 18 жовтня 2010 23:37
Яцук Семен Никонович fellow

0
lms61

OFFline

  • lms61 (3)
  • Місцевий
  • 21 жовтня 2010 20:18
Щас, Les Cloypool, они разбегутся и побегут устраиваться на завод. Кто же от корыта побежит? Оно пусть небольшое, но - государственное... Льготы? И они роднинькие! А есть же еще возможность брать взятки.
А Федорук оказывается регионал! Теперь все понятно!

Построил потемкинскую деревню Буча. Только за бобло от застройщиков наверное можно было бы метро до Варшавы кинуть. А Регионы? Пенсия, газ, рост цен на все, изменение Налогового кодекса, продажа Укртелекома, и это за пол-года... Что дальше?

0
administrator

OFFline

  • administrator (328)
  • Адміністратори
  • 21 жовтня 2010 20:34
Цитата: lms61
они разбегутся

- комментируйте публикацию, а не политику страны. перейдите на форум - в раздел политика

0
mirole

OFFline

  • mirole (12)
  • Місцевий
  • 28 жовтня 2010 13:01
Підкажіть, будь ласка, де можна ознайомитися з біографією кандидатів на міського голову?

0
administrator

OFFline

  • administrator (328)
  • Адміністратори
  • 28 жовтня 2010 13:19
Цитата: mirole
з біографією кандидатів на міського голову


на избирательных участках - должны быть в обязательном порядке.
раньше, в листовочках, кандидаты сами о себе рассказывали, а сейчас: Кому оно всё надо..

0
Shaytan

OFFline

  • Shaytan (54)
  • Місцевий
  • 6 листопада 2010 11:12
Кому воно все треба,якщо наш голос нічого не вирішує і все давно куплено...

0
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.