» » Клуб відпочинку тих, кому за...

Клуб відпочинку тих, кому за...

Клуб відпочинку тих, кому за…
«Золота пора» набирає все більше популярності!


Незабутній вечір чекав на всіх, хто прийшов 2-го жовтня на святкові вечорниці до будинку культури БКЗ на зустріч клубу «Золота пора».

Запальні танці, задушевні пісні, веселі конкурси зі смішними призами чекали на всіх присутніх.
Клуб «Золота пора», для тих, кому за.... запросив мешканців міста на святкування міжнародного дня людей похилого віку. Своїми враженнями ділились присутні:

«Як добре, що і про нас не забувають, так давно хотілось, щоб щось подібне діяло в нашому місті. Я б із задоволенням відвідувала такі зустрічі, і настрій піднімається, і запал енергії з'являється. Дякую вам» - не стримувала свої емоції Зоя Соловйова.

«Спасибі вам велике за таке свято. Я дуже довго чекала на такі танці. Їздила декілька разів до Києва на танці, але поки приїдеш, роздивишся все, вже й на електричку треба бігти. Як чудово, що тепер нікуди не треба їздити, що в нашому місті можна так само весело провести час» - раділа з нами Галина Дмитрівна.

«Багато років тому саме на цьому місці і були колись танці. А ось тут (показує рукою на задній кут) була кофейня. Так чудово, що все відроджується і ми можемо зустрічатися, співати, танцювати, може ще й кавалерів собі тут познаходимо (сміється)» - із посмішкою на вустах розповідала Галина Степанівна.

«Ноги лікую зараз не можна навантаження робити, але стриматися не можу!» - вскочила в українську польку Марія.

Клуб «Золота пора» для тих, кому за… запрошує на наступну зустріч, яка відбудеться 23 жовтня о 16:00 у приміщенні будинку культури БКЗ. На вас чекають танці, чаювання, солодощі, спілкування, веселі конкурси призи тощо.
За довідками звертайтесь: (050) 649-68-27 Віктория Гаркуша
Довідка про організатора:
Альянс громадських організацій «Розвиток Приірпіння» заснована в серпні 2010 року.
Активні громадські організації, що діють в Приірпінні в серпні 2010 року вирішили об’єднати свої зусилля, таким чином на сьогоднішній день в Альянс громадських організацій «Розвиток Приірпіння» входять активні громадські організації, а саме:

- Благодійний фонд «Протягни руку допомоги» - Пристайко Марина Іванівна
- МГО «Заклик» - Алексеєва Евгенія Володимирівна
- ІМГО «Молодь України за здорове суспільство» - Філімонов Сергій Петрович
- КОГО «Відновлена Україна» - Філімонова Надія Григорівна
- КОГО «Громадський монітор» - Железнов Сергій Петрович
- ГО «Жіночий центр «Діадема»» - Алексеєва Олена
- Жіноча ГО «Перлина» - Моторна Ольга Володимиріна
Марина Пристайко 
Коментарів: 0
Додати коментар