» » Буча: Тарифи на послуги по теплопостачанню та гарячому водопостачанню

Буча: Тарифи на послуги по теплопостачанню та гарячому водопостачанню

Рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 6 жовтня 2010 року

Про затвердження тарифів на послуги по теплопостачанню та гарячому водопостачанню, що надаються КП «Бучатепломережа», КП «Теплоенергопостач», КПП «Теплокомунсервіс» та приведення їх до рівня економічно обґрунтованих витрат

Розглянувши подання КП «Бучатепломережа», КП «Теплоенергопостач», КПП «Теплокомунсервіс» щодо приведення тарифів на послуги по теплопостачанню та гарячому водопостачанню у відповідність до рівня економічно обґрунтованих витрат та з метою підвищення якості комунальних послуг, керуючись «Правилами розрахунку двоставкового тарифу на теплову енергію та гарячу воду», затверджених Наказом Держбуду України від 08.09.2000 № 191, відповідно до Законів України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про житлово-комунальні послуги» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Встановити двоставкові тарифи для населення ( І група) на послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання, що надаються КП «Бучатепломережа»,КП «Теплоенергопостач», КПП «Теплокомунсервіс» на території м.Буча.

1.1. Плата за опалення при відсутності приладів обліку теплової енергії за 1 м2 загальної площі на місяць ( з ПДВ):
- плата за спожиту теплову енергію в опалювальний період – 5,50 грн.;
- абонентська плата на місяць протягом року – 2,70 грн.
Всього плата за опалення при відсутності приладів обліку теплової енергії за 1 м2 загальної площі на місяць ( з ПДВ) в опалювальний період – 8,20 грн.

1.2. Плата за опалення при наявності лічильника теплової енергії ( з ПДВ):
- абонентська плата протягом року за 1 м2 загальної площі на місяць – 2,70 грн.;
- плата за 1 Гкал фактично спожитої теплової енергії на опалення за показниками лічильника - 231,38 грн.;

1.3. Плата за підігрів води ( з ПДВ):
- на 1 особу без наявності приладів обліку в опалювальний період ( 100 % ГВП) – 65,67 грн.;
- за 1 м3 води при наявності лічильника – 20,66 грн.

2.Встановити середньорічний одноставковий тариф за 1 Гкал ( з ПДВ) – 462,29 грн.

3.Втановити тарифи на послуги з теплопостачання для споживачів ІІ групи:
- плата за 1 Гкал фактично спожитої теплової енергії ( з ПДВ) – 738,00 грн;
- вартість 1 м2 при відсутності приладів обліку в опалювальний період ( з ПДВ) -17,95 грн.

4. Тарифи на послуги з теплопостачання для споживачів ІІІ групи розраховуються щомісячно по фактичним затратам підприємства.

5.Рекомендувати КП «Бучатепломережа», КП «Теплоенергопостач», КПП «Теплокомунсервіс»:
5.1. Проводити перерахунки за ненадані або надані не в повному обсязі послуги.
5.2. Повідомити споживачів послуг про зміни тарифів згідно п.5 ст.32 Закону України « Про житлово-комунальні послуги».

6. Ввести в дію тарифи, затверджені даним рішенням, через 30 днів з дня опублікування у засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови, Ю.А.Хоменка.


В.о.міського голови,
Ю.А.Хоменко

Керуючий справами,
Г.В.Сурай

Погоджено:
Завідувач юридичним відділом,
І.В.Недашківська

В.о.начальника фінансового управління,
С.В.Якубенко
водопостачання водоканал
Коментарів: 8
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Les Claypool

OFFline

 • Les Claypool (9)
 • Місцевий
 • 7 жовтня 2010 09:46
Щоб ви були живі та здорові з такими тарифами!

І взагалі, у мене складається таке враження, що в нашій країні в цілому є стадо не зовсім адекватних людей, які займаються не тим, що їм "прописала" природа-матінка...

Один з прикладів: як в тарифі на постачання тепла можуть враховуватись затрати на транспортування та втрати при транспортуванні, якщо котельня знаходиться на самому будинку? Мені може хтось дати відповідь?

І на останнє: як показує історія, ми ніколи не могли жити добре - ні при панах, ні без них. На мій погляд, причина в тому що люди у нас є ворогами, роблячи щось (добре чи погане) вони думають що їм від цього буде добре! Та не тут-то було: піднявши тарифи, вони автоматично отримують дорожчі продукти харчування, дорожчі меблі і т.д.
Звичайно, це не всіх стосується! У керівників підприємств відбувається акумулювання фінансових ресурсів (від чого вони починають "хлопати в долоні"), але ж недолік економічної освіти не дає їм зрозуміти одного: купівельна здатність звичайних людей падає і вони тепер не можуть купувати товари цих самих підприємств... Далі - розумієте самі.

Коротше кажучи, якщо далі так все буде продовжуватись, буде нам як у п"єсі Леся Подерев"янського, яка починається на літеру "П".

1
s.po_lo

OFFline

 • s.po_lo (2)
 • Місцевий
 • 7 жовтня 2010 11:32
Очень хочется верить, что уже за такие-то деньги хватит совести не экономить на подогреве воды!!! В прошлом году ни одного дня температура "горячей" воды не доходила 40 градусов, как положено по нормативам, - только в тот день когда вызываешь акт составить догревали чтоб не делать перерасчет тарифов, - негодяи!

Учитывая резкое снижение температуры воздуха, Кабинет министров распорядился безотлагательно начать в стране отопительный сезон.

Пятого октября первый вице-премьер-министр Андрей Клюев дал соответствующие поручения председателю Совета министров Автономной Республики Крым, главам областных, Киевской и Севастопольской городских государственных администраций.

Интересно, а Бучи это не касается, или только тарифы поднимать горазды..?!

1
Sirya

OFFline

 • Sirya (2)
 • Користувачі
 • 7 жовтня 2010 15:23
1

0
grey

OFFline

 • grey (39)
 • Користувачі
 • 8 жовтня 2010 18:38
Дякуємо меру!

0
ever

OFFline

 • ever (12)
 • Місцевий
 • 11 жовтня 2010 21:51
Спасибо большое, мэр! :lol:
Что б вы. . .були живі та здорові з такими тарифами!

Возмущению нет предела. Гореть этому комитету в аду!

Бесполезно
Пока такая ...(цензура)... у власти будет только ""покращення"""

0
fisher_1

OFFline

 • fisher_1 (3)
 • Місцевий
 • 13 жовтня 2010 17:27
Згідно Рішення Виконавчого комітету Бучанської міської ради від 6 жовтня 2010 року «Про затвердження тарифів на послуги по теплопостачанню та гарячому водопостачанню, що надаються КП «Бучатепломережа», КП «Теплоенергопостач», КПП «Теплокомунсервіс» та приведення їх до рівня економічно обґрунтованих витрат» піднято тарифи на послуги по теплопостачанню та гарячому водопостачанню,що суперечить п.2 статті 28 Повноваження в галузі бюджету, фінансів і цін Закону України від 21.05.1997, №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», редакція від 09.07.2010 оскільки встановлення тарифів на теплову енергію, централізоване водопостачання та водовідведення встановлюється Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг України. В зв’язку з тим, що Національна комісія регулювання ринку комунальних послуг України ще не сформована функції державного регулювання у сфері теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення виконує Національна комісія регулювання електроенергетики України відповідно до п.2 статті 19 прикінцеві положення Закону України від 09.07.2010 №2479-VI «Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України».
Також відповідно до усної заяви Прем’єр-міністра України Миколи Азарова від 08.09.2010 року (по матеріалах Інтерфакс Україна) підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги не має під собою ніяких підстав.

Відповідно до вищевикладеного міська рада перевищила свої повноваження та порушила Закони України, так що шановні мешканці м.Буча не мовчіть інакше Вас ніхто не почує,
17 жовтня 2010 року о 16.00 мешканці буд. по вул. Пушкінська 59Б м.Буча проведуть збори на які запрошено представників міської ради та компаній поставщиків комунальних послуг, всі небайдужих до свавілля влади та компаній виробників ком.послуг просимо приєднуватись.
З пов. громадяни України, які відстоюють свої права та свободи!

0
partizantv

OFFline

 • partizantv (22)
 • Місцевий
 • 17 жовтня 2010 11:56
Цікава точка зору - що з одного боку треба визначити тариф для кожної мінікотельні і в той же час керуватися постановою нацрівня.

0
partizantv

OFFline

 • partizantv (22)
 • Місцевий
 • 18 жовтня 2010 09:15
Дякую всіх не байдужих, що вчора приходив спілкуватися на Пушкінській, 59Б.
Моя точка зору полягає в тому, що не може бути національного тарифу для всієї України. Може бути порядок, жорсткі пропорції, чітке розуміння хто і як платить за пільгові категорії, а міська влада встановлює тарифи для певного міста, а в майбутньому може й для окремого споживача. Треба рухатись, треба хоча б мати чітку інформацію про розмір і вартість споживання. Справедлива ціна - це поперед усього знання за що сплачуєш.
Зрозуміло, що відміною цього рішення неможливо знайти спільне рішення. Не дуже зрозуміло, чому досі в Бучанській міській раді немає тарифної комісії, до якої входять всі, хто надає послуги та представники громадськості.
Обіцяю описати проблему окремо. Якщо погодиться адміністратор - розмітити тут статтю.

0