» » » Ірпінська ОДПІ: Про налагодження партнерських відносин

Ірпінська ОДПІ: Про налагодження партнерських відносин

Налагодження партнерських відносин з платниками податків - головний принцип роботи Ірпінської ОДПІ. Розвиваючись і змінюючись разом з економікою держави, податкова служба надає великого значення розвитку творчого діалогу з платниками податків. Саме таке завдання ставлять перед собою податківці Ірпінської ОДПІ.

У залі засідань Ірпінського міськвиконкому відбулося засідання ”круглого столу” за участю заступника начальника Ірпінської ОДПІ-начальника управління оподаткування фізичних осіб Ступак Л.В. та ділового активу міста з керівниками та головними бухгалтерами підприємств,які виплачують заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня та мінімізують сплату ПДФО з заробітної плати штатних працівників а також допустили заборгованість по заробітній платі.

Виступаючи перед учасниками засідання, Ступак Л.В. доповіла про роботу інспекції з наповнення бюджету міста за 8 місяців 2010 р. і детально висвітлила основні пріоритети сьогодення у роботі податкової служби. Так, для виконання завдань зі збору основних податків, що формують місцеві бюджети - податку з доходів фізичних осіб і земельного податку необхідно вжиття рішучих спільних заходів місцевої влади і податкової служби. Сьогодні проводиться широкомасштабна роз’яснювальна робота щодо негативного ставлення громадян до отримання доходів “у конвертах” - це виступи у засобах масової інформації, зустрічі з колективами підприємств, семінари тощо, працює спільна Комісія з легалізації робочих місць і заробітної плати. Підсумком такої роботи має стати засудження громадськістю тих роботодавців, хто намагатиметься тримати “в тіні” робочі місця і доходи найманих працівників, та збільшення сум податку з доходів фізичних осіб. Значним резервом цього джерела місцевого бюджету є також погашення заборгованості по заробітній платі, яка складає по місту 546,1 тис.грн.

З керівниками запрошених підприємств були обговорені причини заборгованості перед своїми працівниками по заробітної платі та перспективи її погашення. Заступником начальника інспекції Ступак Л.В. було запропоновано рішення: з жовтня 2010 р. збільшити заробітну плату працівникам до встановленого законодавством рівня, з яким погодилися керівники підприємств.

Дали за порядком денним присутні були ознайомлені з питанням щодо європейської і євроатлантичної інтеграції України та необхідності прийняття Податкового Кодексу України, з порядком розгляду звернень громадян в органах державної податкової служби.

По закінченні засідання з платниками податків було досягнуто порозуміння щодо сплати податку з доходів фізичних осіб на ІУ квартал 2010 рік.
Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар