» » » Порядок призначення субсидії на житлово-комунальні послуги

Порядок призначення субсидії на житлово-комунальні послуги

У серпні 2010 р. 5489 сімей м.Буча отримали листи від управління Пенсійного фонду України у м.Буча, в яких докладно роз’яснено порядок призначення субсидії на житлово-комунальні послуги у зв’язку з підвищенням тарифів на газ із 1 серпня 2010 року.

Разом із листом заявники, які мали право на отримання субсидії одержали бланки заяви про призначення житлової субсидії й декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися щодо призначення житлової субсидії.

Ці документи слід заповнити за поданим зразком і надіслати в управління праці та соціального захисту населення. Конверт з адресою цієї установи також знаходився серед документів, які одержав адресат.

Таким чином, пенсіонерові немає потреби приходити у відділ соціального захисту для оформлення субсидій: соцпрацівники розрахують її розмір і надішлють повідомлення про її призначення поштою.

До відома пенсіонерів:

В управлінні Пенсійного фонду України м.Буча відкрита «гаряча телефонна лінія», де можливо в телефонному режимі з’ясувати всі необхідні питання щодо наданих субсидій.

Телефон «гарячої телефонної лінії» - 40-349.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.