» » Щодо підготовки поїздок Президента України в регіони

Щодо підготовки поїздок Президента України в регіони

Кожен з учасників робочої групи за своїм напрямком діяльності має опрацювати проблемні питання соціально-економічного розвитку Київщини, на основі яких буде сформовано проект відповідного доручення Президента України.В Київській облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи у складі представників центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо підготовки поїздок Президента України в регіони під головуванням губернатора Анатолія Присяжнюка та заступника міністра регіонального розвитку і будівництва Сергія Романюка.

Як відомо, 9 вересня у місті Буча Київської області має відбутися засідання Ради регіонів. До цього заходу кожен з учасників робочої групи за своїм напрямком діяльності має опрацювати проблемні питання соціально-економічного розвитку Київщини, на основі яких буде сформовано проект відповідного доручення Президента України.

Анатолій Присяжнюк- Напередодні проведення Ради регіонів ми з вами перевіримо стан готовності об’єктів області. Зокрема, відвідаємо школу-інтернат, де облаштування комп’ютерного залу з підключенням до Інтернету я взяв під особистий контроль, введення в експлуатацію мосту через річку Ірпінь, муніципальну тенісну школу, будівництво якої здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету. Разом з тим існує й немало проблем. Скажімо, Київщина є єдиним регіоном, де немає шпиталю для учасників Великої Вітчизняної війни. Це питання потрібно вирішувати комплексно. У Переяслав-Хмельницькому існує державний реабілітаційний комплекс. Можливо, доцільно закріпити певну частину місць в ньому за Київською областю, або ж забезпечувати ветеранів санаторно-курортними путівками в достатній кількості. Власне, мета проведення Ради регіонів і полягає в тому, щоб Кабінет Міністрів мав змогу детально вивчити проблеми даного регіону, а для цього ми маємо напрацювати пропозиції, детально вивчивши проблемні питання, - звернувся до присутніх Анатолій Присяжнюк.

Серед головних завдань робочої групи – аналіз поточного стану тих чи інших сфер соціально-господарського комплексу області, вивчення заходів, що вживаються центральними органами виконавчої влади для його розвитку, підготовка інформації щодо фінансування цьогоріч відповідних сфер з державного бюджету (програми, об’єкти тощо), аналіз ефективності заходів облдержадміністрації щодо вирішення проблемних питань.
Прес-служба КОДА, www.koda.gov.ua 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.