» » Зміцнюємо міжнародні стосунки

Зміцнюємо міжнародні стосунки

Розвиток партнерських стосунків Ірпеня з містами-побратимами є частиною програми соціально-економічного розвитку Ірпеня. Обмін досвідом, на міжнародних конференціях, круглих столах та інших заходах, є головним в таких стосунках. На початку липня в місті-побратимі Молодечно, в Білорусії, відбувся Міжнародний молодіжний волонтерський табор «Земля – наш спільний дім», на який було делеговано представників громадських організацій м. Ірпеня у складі 5 чоловік, які представляли на заході Ірпінь та всю Україну.

Мета заходу - розвиток міжнародної молодіжної співпраці, обмін досвідом, зміцнення партнерських стосунків між містами-побратимами Ірпінь (Україна) та Молодечно (Білорусь).Організатори табору - відділ у справах молоді Мінського обласного виконавчого комітету, Молодечненський районний виконавчий комітет та деякі громадські організації Білорусії. Учасники табору: активна молодь Білорусії, команда «Білоруської асоціації клубів ЮНЕСКО», команда «Ассоціації білоруських гайдів», делегація з двох міст Росії, делегація з двох міст Польщі та делегація з Ірпеня.

Представники громадських організацій Ірпінського регіону презентували діяльність громадських організацій, а саме БФ «Протягни руку допомоги», ІМ МГО «Молодь України за здорове суспільство», ГО «Центр Розвитку», КОГО «Відновлена Україна», КОГО «Громадський монітор», ГО «Перлина», ГО «Діадема», ГО «Горнило» та інші.

Активна діяльність громадських організацій Ірпеня в суспільному житті міста не могла залишити байдужим жодного присутнього в залі. Про громадське життя Ірпеня швидко дійшли чутки до місцевих ЗМІ, які щоденно чекали на представників з України для інтерв’ю. Україна показали справжній приклад патріотизму, здорового молодого покоління, яке вболіває за власну державу, місто, регіон та їх розвиток.

Представники громадських організацій, які відвідали міжнародний табір, також висловили бажання наступного разу організувати подібний табір і в нашому місті, запросити представників з міст-побратимів інших держав для зміцнення міжнародних стосунків та обміну досвідом.

Хочемо висловити подяку відділу у справах сім’ї та молоді Ірпінської міської ради, в особі начальника О.М. Ярмоша за чудову нагоду представляти Ірпінь на міжнародному рівні.Марина Пристайко 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.