Ірпінська ОДПІ зустрілась з представниками ГО "Федерація Роботодавців України" » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини

» » » Ірпінська ОДПІ зустрілась з представниками ГО "Федерація Роботодавців України"

Ірпінська ОДПІ зустрілась з представниками ГО "Федерація Роботодавців України"

Налагодження партнерських відносин з платниками податків – головний принцип роботи Ірпінської ОДПІ. Розвиваючись і змінюючись разом з економікою держави, податкова служба надає великого значення розвитку творчого діалогу з платниками податків.
Перший заступник начальника Ірпінської ОДПІ зустрілись з головою Ірпінського відділення ГО «Федерації роботодавців України» Гірником А.П.

Метою діяльності з початку існування організації залишається соціально – трудова, професійна, правова, навчальна, збереження існуючих та створення нових робочих місць. За словами голови організації, люди потребують особливу увагу,для них необхідно створювати відповідні умови для забезпечення трудової діяльності та навчання. Це все потребує комплексного підходу до вирішення проблем з питань працевлаштування. На семінарах – тренінгах, які проводить організація, надається допомога стосовно: правил складання резюме, проводиться розбір конфліктних ситуацій, які виникають на роботі, проводиться аналіз помилок при працевлаштуванні, надається психологічна підготовка тощо. Ми стараємося максимально допомогти людям у пошуку роботи.


Шавло І.А., в свою чергу, зазначила, що сьогодні податкова служба працює за принципом: якщо платник податків чесний і сумлінний – налагоджуємо партнерські взаємовідносини. Стратегія роботи залишається незмінною: і далі вести відкритий діалог з платниками податків, знаходити компромісні рішення, вибудовувати прозорі і толерантні взаємини. Мінімізація податкових зобов'язань, ліквідація тіньових схем – завдання актуальні як сьогодні, так і в майбутньому. Від професіоналізму, чесності, ініціативності, особистого внеску кожного податкового інспектора в справу будівництва демократичної держави залежить економічна стабільність і матеріальне благополуччя країни та кожного громадянина.

Червоною лінією у бесіді пройшла тема легалізації заробітної плати. Держава розраховує на свідомість громадян. Проте деякі підприємства, нарощуючи обсяги виробництва, продовжують виплачувати працівникам мінімальну заробітну плату, а відтак і мінімізують податки. Досить поширеним явищем стала "конвертована" виплата зарплати, коли до мінімальної офіційної доплачується "тіньова" у конверті.

Низька податкова дисципліна "б'є" по соціальній сфері - ускладнюється фінансування освіти, охорони здоров'я, програм щодо підтримки малозабезпечених верств населення. Роботодавці, мають пам’ятати, жоден випадок порушення вимог трудового законодавства не пройде повз уваги податківців, які рішуче налаштовані стати на захист державної скарбниці та соціальних гарантій найманих працівників.

Далі за порядком денним присутні були ознайомлені з питанням щодо європейської і євроатлантичної інтеграції України та необхідності прийняття Податкового Кодексу України – одного із найважливіших нормативних актів з питань оподаткування. Серед нових положень, запроваджених Податковим кодексом, слід відзначити спрощення та оптимізацію адміністративних процедур. Прийняття Податкового кодексу дозволить створити в Україні стабільну податкову систему, яка забезпечить наповнення бюджетів всіх рівнів, ефективне функціонування економіки держави, однаковий підхід до оподаткування всіх категорій платників податків та створить умови для подальшої інтеграції України до світової спільноти.

Зустріч пройшла в конструктивному, робочому напрямку.
І. Саєнко, завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.