» » Бучанцям - опитування про "об'єднання"

Бучанцям - опитування про "об'єднання"

Статус адміністративного центру

ЗГОДЕН НА ОБ'ЄДНАННЯ
 
Республіка Буча тільки почала формуватися, як бАц! і Рука зверху перекреслює історію столітнього селища Буча, Ворзеля та п’ятсот років Гостомелядоісторичними поселеннями).

З боку здорового глузду бучанці посміхаються, але згадуючи про «дірки» в Законі та бажання народних обранців згадувати Народ в останню чергу – призадумуємось про глобальність цього адміністративного проекту.

Не будемо ділитись на ірпінців, бучанців, гостомельчан та ворзельчан – так, ми єдині з багатьох сторін, і це нормально для сусідів. Але до чого ж призведе об`єднання?

Поки у Верховні Раді гадають на які кнопки клацати - прошу місцевих жителів залишити свою думку в опитувані.
Завдяки вашій увазі опитування на сайті проходять досить оперативно, а результати – об’єктивні.
Дякую.
П.с. Може комусь цікаво:

Два роки у мене в комп’ютері на «робочому столі» лежить файл з картою нашого селища, опираючись на нього промальовував для Гугля та Яндекса місцевість. Прокручуючи це зображення в різних напрямках, побачив схожість контурів (границь) Бучі з контурами серця. Трошки не для «слабонервних», але ж стало цікаво – де моя вулиця.. де «хвора» вулиця в нашому місті.. який район виробляє кисень..

Не буду візуально відтворювати анатомію (не зараз):
траса на Київ – проходить через «предсердно-желудочковый узел» та «межжелудочковую перегородку»;вулиця Вокзальна з’єднуючись з Баланівкою утворюють - «легочные вены»;залізнична дорога: з Ворзеля – «верхняя полая вена», а до Києва вже – «нижняя полая вена»;залізничний вокзал та переїзд – прямо у «трехстворчатом клапане»;район Лісова Буча – «левый желудочек»..

далі самостійно.

Чи змінить сучасність (ми) контури бучанського серця на – щось ?
Андрій 
Обговорити на форумі
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.