» » » Ірпінська ОДПІ відзначила професійне свято

Ірпінська ОДПІ відзначила професійне свято

Враховуючи значну роль державної податкової служби України у забезпеченні реалізації податкової політики держави, в Україні установлене професійне свято - День працівника державної податкової служби України, яке податківці м. Ірпеня відзначали 2 липня 2010 року.
Виступаючи Начальник Ірпінської ОДПІ Візіров Б.Й відмітив, що своєчасне наповнення дохідної частини бюджету України є головним завданням податкової служби.

«За 1 півріччя 2010 року податківцями Ірпінської ОДПІ до зведеного бюджету мобілізовано 135,3 млн грн. платежів. За цей період відбулося зростання збору в порівнянні з відповідним періодом 2009 року на 3,2 млн грн., або на 15,4 відсотка.

За січень-червень ц.р. до загального фонду державного бюджету зібрано 55,4 млн грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року збір платежів збільшився на 13,3 відсотки.

За 6 місяців ц.р. крупними платниками податків мобілізовано до державного бюджету 43,4 млн грн. (78,3% загального збору по ДПІ), в т.ч. ПДВ – 36,3 млн грн. (80,1%), податку на прибуток – 6,4 млн гривень (71,9 %). В порівнянні з відповідним періодом минулого року збір платежів збільшився на 28,7 відсотків.

До місцевих бюджетів надійшло 1 півріччя 2010 року 76,3 млн грн. податків, або 109,2 % завдання, додатково надійшло 6,4 млн грн. Темп росту до відповідного періоду минулого року склав 117,0% або на 11,1 млн гривень більше.


«Це результат злагодженої роботи податківців і платників податків, які сумлінно виконують свій громадянський обов’язок», – зазначив начальник Ірпінської ОДПІ Візіров Б.Й..

Взагалі створити ефективну податкову систему дуже не просто. Адже податки перебувають на перехресті економічних інтересів різних груп платників та споживачів державних ресурсів. Задовольнити вимоги усіх неможливо. Однак за будь-яких умов податкова система має бути стабільною. Платники податків повинні заздалегідь знати за що, скільки і коли вони мають платити та які будуть наслідки невиконання або неналежного виконання своїх обов'язків. Державна податкова адміністрація працює саме в такому напрямку. І Проект Податкового кодексу і програма модернізації податкової служби спрямовані на досягненні якщо не ідеального, то у всякому випадку, розумного балансу в економічному житті країни.
Вітаючи своїх колег з професійним святом Б. Візіров підкреслив, що Ірпінської ОДПІ і надалі розвиватиме плідні партнерські стосунки з платниками податків.
І.Е.Саєнко, сектор Масово-роз`яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар