» » 6 червня, Ірпінь: Святкування Міжнародного дня захисту прав дітей

6 червня, Ірпінь: Святкування Міжнародного дня захисту прав дітей

6 червня в Ірпені відбулось грандіозне святкування Міжнародного дня захисту прав дітей.

Свято розпочалось оригінально, такого ще не було, вперше в місті був організований яскравий та веселий МАРШ З КЛОУНАМИ, який здивував всіх: і учасників і перехожих!

На марш зібралося до 110 маленьких учасників, з кольоровими кульками діти разом зі своїми батьками пройшли центральною вулицею міста, вигукуючи гасла: «Захистіть нас від негативних проявів реклами», «Погані звички дорослих ранять дитячі серця», «Ми хочемо жити в здоровому суспільстві», «Діти Ірпеня – здорові діти», «Ми – майбутнє держави». Ціль маршу: привернути увагу дорослих до питань захисту фізичного, душевного та духовного стану підростаючого покоління. Адже, дійсно, вони – майбутнє нашого регіону, майбутнє країни. Сподіваємося нам це вдалося!!!

Після такого дійства, на всіх учасників маршу чекав безкоштовний перегляд мультфільму «Шрек на завжди» в кінотеатрі «Перун». А о 12.30 на площі біля кінотеатру розпочалась святкова концертна програма. Цього дня дітей чекало багато сюрпризів: ігри з улюбленими клоунами Какошею та Маргошею з відомої Ірпінським дітлахам країни Трямляндія (БФ «Протягни руку допомоги» та КОГО «Відновлена Україна»), безкоштовне морозиво, малюнок на асфальті, призи, творчий малюнок на пам’ять, виступи театральних студій та танцювальних ансамблів Приірпіння. Неподалік від центральної сцени було організовано виставку, де на батьків та малюків чекала корисна інформація про діяльність громадських організацій, творчі гуртки, конкурси та інші заходи для дітлахів.

На сцену завітали і організатори та учасники заходу:
Ірпінська молодіжна громадська організація «Молодь України за здорове суспільство»;
Благодійний Фонд «Протягни руку допомоги»;
видавництво «Перун»;
Центр дитячо – юнацького телебачення та медіа-виховання «Теле Стар»;
Благодійний Фонд «Майбутнє очима дітей»;
МГО «Активність»;
ГО «Громадський монітор»;
КОГО «Відновлена Україна»;
відділ сімї та молоді та відділ культури та туризму при Ірпінській міській адміністрації.

Хочеться відмітити про єдність організаторів свята, адже їх об’єднала одна ціль – діти, які потребують сьогодні, як ніколи, уваги, допомоги та зусиль дорослих.

Цього дня зі сцени лунали різноманітні заклики: члени ІМГО «Молодь України за здорове суспільство» закликали всіх присутніх вести здоровий спосіб життя, а ГО «Громадський монітор» дали деякі поради та рекомендації свідомим батькам щодо виховання підростаючого покоління. Різноманітні танцювальні колективи з Ірпеня та Ворзеля подарували радість танку всім присутнім, а діти, які виконували свої музичні подарунки вітались шаленими оплесками.

Отож, свято пройшло на славу! І весело, і корисно. Всі, хто відвідав цього дня площу не залишився без уваги та приємного настрою.
Також хочеться подякувати організаціям, які також прийняли участь та допомогли в під час проведення свята – це ГО «Жіночий центр «Діадема», ІГО «Бумеранг» та ІГО «Товариство Червоного Хреста» .

Сподіваємося, що такий формат святкування стане традицією для дітей міста, і в історію увійде 1 червня 2010 року, як початок нового Руху дорослих за

Майбутнє дітей нашого регіону!
Довідка про організаторів:

Благодійний фонд «Протягни руку допомоги» заснований у 26.02.09 р. з метою надання матеріальної, фінансової, організаційної та ін. благодійної роботи, а також проведення благодійних заходів в Ірпінському регоні.
Президент Пристайко Марина, тел. (067) 442-13-12

ІМГО «Молодь України за здорове суспільство» створена в 2010 році з метою поширення та популяризації здорового способу життя серед молодого покоління.
Голова Філімонов Сергій, тел. (095) 281-2121

Центр дитячо-юнацького телебачення "ТелеСтар" проводить навчання дітей в ЗМІ, та запрошує дітей з 6 до 16 років на навчання!
Голова Камілла Багірова тел. (067) 65-64-057; (063) 30-424-33

Видавництво «Перун» - видання різноманітної книжкової продукції.
Виконавчий директор Тимофій Бусел.
Алєксєєва Євгенія 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.