» » До Дня Конституції та Дня молоді в Ірпені на Київщині

До Дня Конституції та Дня молоді в Ірпені на Київщині

Громадські організації варили патріотичний та здоровий борщ!
Ірпінь показав приклад для всієї України проведення Дня молоді і Дня Конституції у форматі національних традицій і популяризації здорового способу життя !
28 червня Ірпінь, що на Київщині відсвяткував День молоді та День Конституції у незвичному та цікавому форматі, так грандіозно та масштабно, як ніколи раніше !

На свято завітав Всеукраїнський проект «Фестиваль борщу». Приготування борщу відбувалось просто під відкритим небом. На місці були сформовані дві команди: представники від влади та молоді – актуально у поєднанні святкування Дня Конституції та Дня молоді. Два столітрових казани борщу та дві команди - «молоді» та «влади», вони повинні приготувати два різних борщі.

Концертна програма, розважальна програма, шоу-змагання з приготування борщу у поєднанні з популяризацією здорового способу життя та дозвілля, виховання в майбутнього покоління відчуття патріотизму та любові до України – дало очікувані результати. Жителі міста відмітили: «Вперше, свято пройшло без вживання та продажу спиртних напоїв, і так грандіозно!». Ніхто з присутніх та гостей фестивалю не очікував на такий масштаб.

Впливати на молодь в умовах сучасного розвиненого інформаційного простору можливо шляхом пропозиції альтернативи, в даному випадку альтернативи звичного для них формату відпочинку.

Зі слів організаторів свята, мета досягнута: «Ми прагнули показати альтернативний спосіб проведення відпочинку та святкування державних свят: без спиртних напоїв – весело та корисно. Нам це вдалося. Подібне проведення дозвілля плануємо зробити традиційним. »
На свято завітало більше 1000 чоловік, телеканали українського телебачення: 1+1, Інтер, 5-канал, 1-Національний, СІТІ, Радіо-Свобода та інші. А ввечері всі присутні могли споглядати себе на всіх каналах українського телебачення.

Ірпінь показав майстер-клас для всієї України: «Відпочивати можна весело і корисно!». У змаганні по приготуванню борщу перемогла дружба, тому що співпраця молоді і влади – єдиний спосіб для досягнення загальної мети, становлення незалежної, економічно розвиненої країни із здоровою нацією і високими моральними цінностямі в суспільстві.

Відео-репортаж:
www.tsn.ua/борщ
www.podrobnosti.ua/борщ
www.1tv.com.ua/борщ

Організатори заходу:
- «Молодь України за здорове суспільство» (Ірпінська міська Молодіжна громадська організація)
- «Відновлена Україна» (Обласна Громадська організація)
- «Громадський монітор» (Обласна громадська організація)
- «Жіночий центр «ДІАДЕМА»» (Громадська організація)
- «Центр розвитку» (Громадська організація)
- Благодійний фонд «Протягни руку допомоги»

Свято відбулось за підтримки:
- Ірпінської міської ради, заступника мера з гуманітарних питань Ігоря Михайловича Михайлишина;
- Відділу культури та туризму Ірпінської міської ради;
- Відділу сім’ї та молоді Ірпінської міської ради ;
- Відділу благоустрою міста.

Організатори висловили подяку спонсорам
Генеральний спонсор:
- Торгова марка «Яготинське»;
- Мережа супермаркетів «Фуршет».

Спонсори:
- Ресторан кавказької кухні «Караван-гала»;
- Компанія «Левел»;
- Рекламне агентство «Колібрі» та торгова марка «Кужель та друзі»;
- Молодіжна громадська організація «Активність».

_______
З повагою,
організатори Фестивалю Борщу
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
zelezo

OFFline

  • zelezo (6)
  • Місцевий
  • 29 червня 2010 23:57
Ням, Ням! Молодцы! По всем центральным телеканалам про вас рассказали. Если местные власти, молчат и ни чего не в состоянии организовать на день конституции, то для них уже готова замена.

0