» » «Ярмарок вареників в Ірпені!»

«Ярмарок вареників в Ірпені!»

Вареники з картоплею, з м’ясом, капустою, грибами, сиром, фруктами, политі сметаною або заправлені шкварками завжди були, є та ми впевнені будуть для українців улюбленою стравою та національним скарбом.


Саме тому Асамблея громадських організацій «Розвиток Приірпіння», за підтримки Ірпінського міського голови Олега Васильовича Бондаря та міського відділу культури, у рамках проведення заходів

У програмі свята на глядачів чекали позитивний настрій, концертні номери, конкурси, змагання, народні гуляння, та звичайно більш ніж 2000 порцій вареників! Дійство проходило у підтримку здорового способу життя та популяризацію українських традицій. Територія свята була вільна від алкоголю та тютюну.

Ліпили українські полумісяці для ірпінчан дві команди та справжні господині показували майстер клас. В першу команду входили самі ж організатори свята, представники Асамблеї громадських організацій «Розвиток Приірпіння», а місця в іншій команді могли зайняти активні ірпінчани, яких не влаштовувала позиція звичайних глядачів, тому іншу команду було сформовано на місці.

Частував ірпінчан традиційними українськими варениками, поливаючи їх сметаною, сам мер міста, Олег Васильович Бондар, який підкреслив успіх проведення свята у незвичному для Ірпеня форматі.

Не забули і про старших мешканців міста, вперше для «тих, кому за....» було запрошено народний колектив, який розвеселив і порадував всіх присутніх. Люди похилого віку були запрошені на відкриття клубу «Золота пора».

Членами Асамблеї «Розвиток Приїрпіння» під час ярмарку було проведено соціальне опитування присутніх на святі. У вибірку опитаних увійшли різні верстви населення. За підсумками опитування, можна ствердити, що абсолютно всім сподобався подібний формат проведення свята. А це і є найкращою нагородою для його організаторів.

Відсвяткували день Ірпеня з невід'ємними атрибутами української культури - варениками, співами та гуляннями!!!
Довідка про організатора:
Асамблея громадських організацій «Розвиток Приірпіння» заснована в серпні 2010 року.
Активні громадські організації, що діють в Приірпінні в серпні 2010 року вирішили об’єднати свої зусилля, таким чином на сьогоднішній день в Асамблею громадських організацій «Розвиток Приірпіння» входять активні громадські організації, а саме:

- Благодійний фонд «Протягни руку допомоги»
- МГО «Заклик»
- ІМГО «Молодь України за здорове суспільство»
- КОГО «Відновлена Україна»
- КОГО «Громадський монітор»
- ГО «Жіночий центр «Діадема»»
- Жіноча ГО «Перлина»
Алексеева Евгения 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.