» » У спеку залишилися без світла і води

У спеку залишилися без світла і води

У минулі вихідні спека в Києві та області побила рекорди за останні 60 років – стверджують синоптики. Бучанцям також довелося «попотіти». Температура повітря на термометрі нестримно повзла вгору, а в придачу до такого щастя у багатьох житлових будинках вимкнули світло.

Цього разу найбільше постраждав «центр» Бучі. Знеструмленими залишилися помешкання по бул. Богдана Хмельницького та вул. Нове Шосе. Проте, в інших мікрорайонах міста також були перебої зі струмом. Причина цього явища – перенавантаження мереж. Повітряні та кабельні лінії застарілі і потребують реконструкції. У спеку жителі почали масово вмикати вентилятори та кондиціонери, що вивело з ладу мережі електропостачання і роботу трансформаторних підстанцій. У випадку з будинками по бул. Богдана Хмельницького та вул. Нове Шосе – не витримав кабель. Є ще одна причина: якщо раніше до цього кабелю була підведена тільки одна багатоповерхівка (з урахуванням відповідних нормативів), то згодом підключили й решту. Стверджувати, що це провина тільки когось одного – будівельників чи комунальних служб, буде не зовсім об’єктивним. Подібною проблемою «страждає» мало не весь житловий фонд держави.

Наразі працівники Бучанського управління житлово-комунального господарства працюють над усуненням поломки, кидають запасний кабель, щоб у випадку аварії його можна було швидко замінити. І хоча струм відновлено, проте періодично світло знову зникає.
Радикальне вирішення проблемного питання – реконструкція застарілих, наполовину зношених внутрішньо будинкових електромереж та щитових.

Схожа ситуація склалася із водопостачанням в місті. По-перше, підкачка води у квартирах «стала» через відсутність електроенергії. По-друге, почався сезон поливу – присадибних ділянок, зелених насаджень у Бучі. Водопровідні мережі також дуже зношені, тому й такий результат. Зрозуміло, що тиск води у кранах був дуже низький. Можливо, все зміниться на краще із введенням в експлуатацію РЧВ, який будується в Бучі.

Керівництво ЖКГ міста просить вибачення за незручності і просить з розумінням поставитися до цього питання.
газета "Бучанські новини" 
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Helga Pataki

OFFline

  • Helga Pataki (44)
  • Місцевий
  • 17 червня 2010 23:28
яке тут може бути розуміння??
бардак!!! angry

0