» » "Захищаємо, тому що любимо"

"Захищаємо, тому що любимо"

Святкування міжнародного дня захисту дітей у місті Буча (1 червня) пройшло дуже насичено. До святкування приєдналась і Громадська організація «Жіночий центр «ДІАДЕМА»» та ІМГО «Молодь України за здорове суспільство». На Київській площі на дітей чекала розважальна програма за участю клоунів, театру «Гарнило» та дитячої театральної студії «ВЕСЕЛКА».

Свято розпочалось із символічного прощання з весною, веселого знайомства та тематичних віршів. Маленькі Бучанці виявились досить активними та ерудованими. Далі на діток чекав приємний сюрприз: виступ театральної дитячої студії «ВЕСЕЛКА» з театральною виставою «Попрыгунья-стрекоза», корисні висновки зробили всі присутні: влітку не забувати допомагати батькам, читати книжки та займатись корисними справами. Трошки пізніше тему продовжив виступ Театру «Гарнило» з театральною виставою «Колосок».

Не забули і про мам, без яких і не було б діток. Отож, всі разом та дружно заспівали мамам пісню. А на завершення, всіх активних учасників чекав солодкий приз – морозиво. Свято пройшло на славу: весело та корисно.

Дякуємо за підтримку керівнику та всім працівникам відділу культури Бучанської міської ради, заступнику міського голови Матюшенко Ларисі Анатоліївні та відділу освіти Бучанської міської ради.
Матеріал підготувала

Запрошуємо дітей до театральної студії «ВЕСЕЛКА», а також активних батьків до співпраці, запис та додаткова інформація за тел. 097-154-4469.

ГО «Жіночий центр «ДІАДЕМА»» створена в 2008 році з метою надання допомоги та захисту спільних інтересів своїх членів, а саме жінок та інших верств населення. Тел. для довідок 097-154-44-69
ІМГО «Молодь України за здорове суспільство» створена в 2010 році з метою поширення та популяризації здорового способу життя серед молодого покоління. Голова організації Філімонов Сергій, тел. 095-281-2121.
Алєксєєва Євгенія, ГО «Жіночий центр «ДІАДЕМА» 
Коментарів: 0
Додати коментар