» » Буча: Малята святкують

Буча: Малята святкують

1 червня в Міжнародний день захисту дітей бучанські дітлахи святкували на повну. Вони отримали багато позитивних емоцій і незабутніх вражень.

Адже з нагоди свята міські відділи у справах дітей, освіти, культури, сім’ї та молоді організували цілий ряд цікавих заходів. Спочатку в кінотеатрі «Акваріус» дивилися фільм, на Київській площі була розважальна програма за участю Київського театру ляльок «Вікі-рікі-торія», а у ЗОШ № 4 присутніх порадував концерт дошкільних навчальних закладів міста - «Маленький українець».
До того ж, у цей день приурочили відкриття пришкільних таборів. І дякуючи ТОВ «Продсервіс», малят нагодували, а на десерт діти отримали морозиво.

Ввечері за участю громадських організацій «Жіночий центр «Діадема» та «Молодь України за здорове суспільство» на Київській площі продовжували святкувати. Проходили ігри з клоунами, виступ театральної студії і знову дітей частували морозивом.

Не забули і про дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних родин та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Вони того дня поїхали до столиці на циркову програму.

Тож, свято принесло масу задоволення і багато посмішок малюків.Вікторія Кончаківська (фото автора) 
газета: "Бучанські новини" №22 від 4 червня 2010р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.