» » Буча: свято «Останнього дзвоника»

Буча: свято «Останнього дзвоника»

27 травня в усіх школах Бучі пролунав останній дзвоник. Молодші учні нарешті пішли на довгоочікуванні канікули. Сподіваємося, що влітку вони добре відпочинуть, і вже 1 Вересня з новими силами візьмуться за навчання.

А от для випускників цей дзвоник дійсно став останнім. Настав час прощатися зі школою! Відчайдушне дитинство з усіма його неймовірними яскравими подіями, безтурботними днями, першими друзями і навіть, можливо, першим коханням – залишилося позаду.

На святкових лінійках, як завжди, панувала особлива, сповненна емоцій, атмосфера. Дівчата не приховували сліз, хлопці, схоже, почувалися як ніколи дорослими, а батьки з гордістю дивилися на своїх дітей. Та й учителі були напрочуд зворушені. Педагоги з сумом поглядали навіть на тих, хто своїми шаленими вчинками протягом десяти років не давав спокійно жити.

На святі були відзначенні грамотами та подяками відділу освіти кращі школярі, вчителі та батьки. Усі вони протягом року показали високі результати в тій чи іншій галузі.

Але свято на цьому не закінчилося. 28 травня на Київській площі відбудеться випускний бал – з привітаннями, подарунками, золотими меалями та прощальним вальсом. Також очікується на приїзд високих гостей.
Тож, бажаємо хлопцям і дівчатам щедрої долі й здійснення усіх задумів. Хай щастить вам, випускники 2010! Удачі, натхнення та успіхів у житті!Фотофакт урочистої лінійки в галереї: ЗОШ№4>> та спеціалізованої ЗОШ інтернат>>


Шановні читачі нашого сайту, якщо у вас є цікаві фото з цього заходу - надсилайте на адресу [email protected], вкажіть назву навчального закладу та ім`я автора фото.
  1
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Krot

OFFline

  • Krot (13)
  • Користувачі
  • 28 травня 2010 23:47
Спочатку казали буде Янукович потім Азаров в результаті Семиноженко. Без коментарів...
:bully:

0
administrator

OFFline

  • administrator (328)
  • Адміністратори
  • 28 травня 2010 23:59
- ХТО вам таке казав?? ніяких офіційних оголошень не було.

- а Бучі "не жирно" буде :tongue: ?? раз в півроку -президент, -прем`єр, -голова області (вже втретьє за рік), - віцепрем`єр.
це не враховуючи офіційних зустрічей голів міст з міністрами, - і такі конференції проходять на високому рівні у Лісовій Бучі.

Жителям республіки Буча вже і працювати ніколи - тільки і зустрічаєм та проважаємо :feel:

0