» » » Податкова служба для платників податків, а не навпаки

Податкова служба для платників податків, а не навпаки

Налагодження прозорих, толерантних та партнерських відносин з платниками податків – пріоритетний напрям роботи державної податкової служби. Тому, з метою підвищення рівня довіри українського суспільства до державної податкової служби Ірпінської ОДПІ щомісячно проводяться заходи,такі як: робочі зустрічі на ринках з платниками податків, зустрічі з трудовими колективами підприємств, засідання за „круглим столом”, семінари, сеанси телефонного зв’язку „гаряча лінія”, тощо.

Нещодавно податківці м. Ірпеня зустрічали мобільну бригаду фахівців обласного апарату по роз’ясненню податкового законодавства, на чолі із заступником Голови ДПА в Київській області Сичем Анатолієм Миколайовичем, яка була створена для довіри між податковою службою і бізнесом, запровадження ефективної системи консультаційного обслуговування платників податків. До її складу вийшли фахівці управлінь та відділів оподаткування юридичних та фізичних осіб, масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян, погашення прострочених податкових зобов’язань.

Під час роботи мобільної бригади заступник голови ДПА в Київській області, який очолював мобільну бригаду, провів виїзний особистий прийом громадян
головного бухгалтера ЗАТ «Меліоратор» щодо можливості отримання дозволу на самостійну реалізацію описаних активів, які перебувають у податковій заставі. Фахівці мобільної бригади на чолі з начальником Ірпінської ОДПІ Візіровим Б.Й., провели засідання «круглого столу» з бухгалтерами та керівниками підприємств-мінімізаторів, щодо вивчення причин низького податкового навантаження підприємств, їх збитковості, намічені шляхи подолання цього становища.

Також був проведений сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” . На запитання, що надходили від громадян, СПД-фізичних осіб та бухгалтерів підприємств, фахівцями були надані вичерпні відповіді.

В цей день мобільна бригада завітала до трудового колективу підприємства ПАТ «Ветропак Гостомельський склозавод» де відбулася конструктивна розмова податківців та працівників трудового колективу щодо оподаткування ПДВ, правомірності віднесення витрат на валові витрати. Податківців ознайомили з показниками роботи підприємства та очікуваними надходженнями податків до зведеного бюджету України За участю начальника Ірпінської ОДПІ Візірова Б.Й. мобільною бригадою була проведена екскурсія по виробничим цехах підприємства, на якій вони з цікавістю та задоволенням ознайомилися з виробництвом, досягненнями та проблемами, які виникають у господарників при здійсненні їх діяльності.

Загалом, всі учасники заходів висловлювалися в підтримку проведення таких заходів, адже вони дають змогу підвищувати рівень податкової культури та отримувати відповіді з питань податкового законодавства.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи Ірпінської ОДПІ
Н.А.Гуляща, заступник начальника Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар