» » УРААААА! Країна Трямляндія на вулиці

УРААААА! Країна Трямляндія на вулиці

З 08 травня біля памятника Т.Г. Шевченко дитяча улюблена „Країна Трямляндія” зустрічатиметься з підростающим поколінням нашого міста, щоб весело та цікаво провести час.

„За дитячий проект „Країна Трямляндія” багато жителів нашого регіону вже чули й самі приймали участь. Хочется відзначити, що зустрічі дітей проходять теплій, веселій та дружній атмосфері: хто ж не хоче погратись з клоунами в цікаві ігри, зробити веселу зарядку або просто потанцювати під веселу музику? Наші зустрічі відбуваються кожного разу з цікавою новинкою. Цього разу також не було виключенням – діти приймали участь в театральній постановці „Кіт, лис та півник” в новому озвученні – хочеться відмітити, що наші дітки активно приймають участь в театральному гуртку і охочих займатись стає все більше та більше” – відмічає президент Благодійного Фонду Марина Пристайко.Ця зустріч також була особлива, так як „Країна Трямлядія” активно підримує проект, який триває в Ірпінському регіону „За право жити завтра”, мета, якого збір коштів на лікування онкохворих дітей нашого регіону, тому в рамках дитячого свята озвучувався цей проект та волонтери Благодійного фонду роздавали інформаційні буклети, де вказувались телефони та банківські реквізи батьків цих діток.

Хочеться відмітити, що батьки та діти з нетерпінням чекають на зустріч з своїми улюбленими клоунами Маргошею та Кокошею, що свідчять нескінченні дзвінки до організаторів з запитанням:” коли відбудеться дитяче свято?”.
Нагадуємо, що функціонують дитячі гуртки „Творча майстерня” та „Гурток театрального та лялькового мистецтва”, де діти безкоштовно можуть навчатись цікавому занятті, що дуже актуальтно в час літніх канікул, та 22 травня відбудеться відкриття „Клубу Жителів Країни Трямляднії” де дітвора зможе чудово проводити свое дозвілля.В акції „Країна Трямляндія” також приймають участь такі громадські організації, як Ірпінська молодіжна громадська організація „Молодь України за здорове суспільство” та громадська організація „Жіночий центр „Діадема”

Слідуюча зустріч відбудеться 21 травня о 17.00 біля дитячої площадки по вул. Шевченко (м. Ірпінь)

Довідки за телефоном 067 4421312; 097 8905033 Марина Пристайко


Запрошуємо до співпраці спонсорів та меценатів, яким не байдужа посмішка дітей, які знають, як важливо мати щасливе дитинство. Адже у цей час усі ми усвідомлюємо, як не просто зробити дитину щасливою.

Довідка про організатора:

Благодійний фонд «Протягни руку допомоги» заснований у 26.02.09 р. з метою надання матеріальної, фінансової, організаційної та ін. благодійної роботи, а також проведення благодійних заходів в Ірпінському регоні.

Голова Пристайко Марина Іванівна, тел.(067) 442-13-12

Реквізити для спонсорських внесків:
р/р 26008395000100
Код ЄДРПОУ 35412640
МФО 322012
в Ірпінському відділенні
Київської міської філії
АКБ «УКРСОЦБАНК»
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.