» » Краща зброя – інтелект

Краща зброя – інтелект

Визначилися переможці міського брейн-рингу

23 квітня, на базі бучанської школи №3, відбулося загальноміське дійство – фінал конкурсу брейн-ринг. У змаганнях брали участь учні всіх шкіл Бучі. Тож, загалом було представлено п`ять команд юних інтелектуалів.

Правила гри досить прості: ставилося питання і, не пізніше 30 секунд, давалася відповідь. Тій команді, яка правильно відповідала першою – зараховувалося очко.
Слід зазначити, що гра була досить складною. Навіть присутні у залі дорослі напружувалися, шукаючи вірну відповідь. А от самих учасників каверзні питання не лякали. Вони моментально реагували і знали що сказати. У нас дійсно зростає розумна і талановита молодь, обізнана в галузі природничих, гуманітарних і технічних наук.

Зрештою, на ігровому полі розпалилися справжні емоції. Діти досить бурхливо реагували на кожну свою маленьку перемогу чи поразку та відстоювали власну точку зору. Але все ж таки команди боролися між собою по-дружньому, розуміючи, що краща зброя – це інтелект.

За правилами гри слідкувало журі, до складу якого увійшли: заступник Бучанського міського голови з гуманітарних питань Лариса Матюшенко, начальник відділу освіти Лариса Федорук, голова громадської організації «Буча молода» Володимир Карплюк та спеціаліст відділу освіти з виховної роботи Світлана Фещенко.

А от у перервах, глядачів своїми виступами розважали Юлія Бортна і Дмитро Охріменко, Олена Юрченко, Анастасія Галака та інші.
Учасники змагань були настільки добре підготовлені, що журі не відразу змогло визначити, хто ж потрапить у другий тур брейн-рингу. Довелося учням ЗОШ №3 і Бучанській Українській гімназії «перегравати», бо в першому турі вони набрали однакову кількість балів.

У результаті, серед фіналістів опинилися гравці школи №3 і школи №4.
Але справжня жага до перемоги зробила свою справу. Сконцентрувавшись і зібравши всі свої сили, у лідери впевнено вийшла команда ЗОШ №3 – учні були ерудовані і сильні. З чим ми їх і вітаємо!

Усе нове – цікаве. Виключенням не стали й ці змагання. У місті подібний брейн-ринг проводився вперше, тому й пройшов «на ура». Та й організація заходу була на досить високому рівні. Щоправда, виникли деякі заминки з правилами гри, але цю проблему вдалося вирішити. Справу розпочату, а її вдосконалення – відбудеться з часом. Тим більше (за словами організаторів – керівників ГО «Буча молода» та ГО «Рідне місто»), що брейн-ринг відтепер буде проводиться щорічно.

Усі учасники були нагороджені грамотами, подяками, квитками у кіно, енциклопедіями, а переможці – ще й м`ячами.
Також не забули й тих, хто своїми силами допомагав організовувати це дійство.

Фотозвіт:
Людмила Гладська, спеціально для 
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
administrator

OFFline

  • administrator (328)
  • Адміністратори
  • 23 квітня 2010 23:52
мм..
"Колобок" отличился ;)

0