» » Похід в один бік

Похід в один бік

Нещодавнє відкриття ТЦ «Модуль» викликало справжній ажіотаж у мешканців міста і не тільки. І це не дивно, адже такого масштабу споруд в молодому містечку ще не було. Але і в цій будівлі є своя ахіллесова п’ята.

Як відомо, ТЦ знаходиться поблизу траси. Потік машин надзвичайно великий і перешкоджає людям вільний доступ до мегамаркету. Перехід на протилежну сторону шосе є…, але за 300 метрів. Дайте відповідь, будь ласка, на таке питання: якби ви придбали громіздкий товар (скажімо, комп’ютер чи телевізор), чи хотілося б вам тягти пакунок 300 метрів, щоб тільки перейти на інший бік дороги? Мені здається, що ні. Та й пішохідна доріжка прокладена лише в бік Бучі. Відвідувачі та покупці, що приїздять з Немішаєво, Ворзеля, Бородянки вимушені йти по проїжджій частині траси до зупинки маршрутних таксі, що знаходиться за автомобільною заправкою.

Яскравим підтвердженням всіх цих незручностей є події останніх вихідних – поминальні дні. Не збрешу, якщо скажу, що для того, аби перейти магістраль, мені довелося чекати 15 хвилин. Були лише одиниці, що перебігали дорогу. Та й ті ризикували власним життям. А водії мали всі права не зупинятися, і, якщо б трапилася аварія за участю пішохода, то вся відповідальність за скоєне лягала б на плечі останнього!
Антон Ткаченко 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.