» » «Давайте робити добро разом!»

«Давайте робити добро разом!»

Підтримка малозабезпечених та соціально незахищених верств населення, залучення громадськості стало метою створення та діяльності Благодійного фонду «Протягни руку допомоги», який вже на протязі року проводить різної спрямованості акції.

Одним з таких щорічних проектів стала вже всім знайома благодійна акція "Допоможи ближньому", яка проводиться напередодні Різдвяних та Великодніх свят. За два роки волонтери фонду відвідали 183 сім’ї та роздали 235 продуктових пакетів.

Цей рік не став виключенням, і цього року до проведення акції залучились й інші громадські організації, а саме ІМГО «Молодь України за здорове суспільство».

Так, 3 квітня, відбувся перший етап акції за підтримки мережі супермаркетів «Фуршет». І коли переважна більшість людей зайняті домашніми справами та підготовкою в очікуванні самого світлого свята, в той самий час Благодійних фонд турбується про малозабезпечені сім’ї, даруючи і їм радість Великодня.
Нагадаємо за умовами акції кожен відвідувач супермаркету міг зробити додаткову покупку на свій розсуд і покласти дарунок у кошик організаторів. Все зібране волонтери передавали людям за списками соціальної служби. Таким чином, продукти, залучені внаслідок проведення благочинної акції, були розвезені в 30-сімей, що проживають в нашому регіоні. Дякуємо всім, хто зробив свій, можливо, і незначний внесок, але завдяки кожному з Вас мети акції вдалося досягти. І найбільша нагорода в цьому випадку – усміхнені обличчя та очі дітей, наповнені вдячності.

Відвідані сім’ї дякували неочікуваним гостям та дарункам, однак були і ті, хто вже впізнавав старих знайомих. Одначе всім було приємно та доречно в свята отримати і продукти і просто сувеніри, а волонтерам - подарувати радість та побачити посмішки дітей, а також дорослих.


Можливо, Ви дивуєтесь і думаєте: «Хто б мені допоміг у час кризи?!», - адже волонтерам доводилось чути і такі відгуки. І якщо Ви відноситесь до такої категорії людей, хочемо Вам сказати: «Все пізнається в зрівнянні, і якщо Ви сьогодні живете в нормальних умовах, відвідуєте магазини, і навіть якщо не все дозволяєте собі, але у Вас є хліб на столі, то, поруч з нами живуть такі люди, які не мають і цього.» Будинки без підлоги, без опалення та вікон – ті картини, які жахають та викликають питання: «Як взагалі, Ви пережили таку люту зиму?!». І якщо Ви не задоволенні своїм життям та умовами в яких знаходитесь, запрошуємо Вас наступного разу відвідати такі сім’ї з нами. Доречі, цього разу одна з сімей приєдналася до 2-го етапу акції і самі могли пересвідчитись, по-перше в об’єктивності акції, по-друге в тому, що дійсно благочинність – є актуальним питанням сьогодення.

Проведення подібних акцій сприяють розвитку філантропії в нашому регіоні, а також формуванню позитивної громадськості думки щодо благодійності.
Дякуємо всім учасникам акції. І на завершення хочеться сказати вже нами улюблений вислів:

«Давайте робити добро разом!».

Довідка про організаторів:
Благодійний фонд «Протягни руку допомоги» заснований у 26.02.09 р. з метою надання матеріальної, фінансової, організаційної та ін. благодійної роботи, а також проведення благодійних заходів в Ірпінському регоні. Президент фонду Пристайко Марина, тел. 097-8905033

Алєксєєва Євгенія 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.