» » » Електронна звітність – це завжди перевага!

Електронна звітність – це завжди перевага!

З часу набуття незалежності Україна почала здійснювати широкий спектр економічних перетворень, які зокрема ,влючають модернізацію державної податкової служби. Одним із перших ії кроків є впровадження нових механізмів звітування платників податків, а саме, шляхом подання податкової звітності засобами електронного зв’язку.

І хоча на разі ще використовуються різні варіанти подання звітності, перевага, все-таки, надається електронній формі, яка безперечно, прискорює процес усіх фінансових та звітних операцій.Тому шановні платники податків,Ірпінська об’єднана державна податкова інспекція запрошує вас до співпраці та пропонує скористатися можливістю подання податкової звітності в електронному вигляді, адже ця процедура значно скоротить затрати вашого часу, унеможливить помилки у звітності та значно зменшить паперовий документообіг.

Під час запровадження електронної звітності та користування нею суб’єктам господарювання надається необхідна практична та консультативна допомога, постійно проводиться масово-роз’яснювальна робота щодо переваг подання звітності в електронному вигляді, адже це перш за все економія робочого часу, коштів на придбання бланків звітних документів, а також скорочення термінів проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ та забезпечення своєчасного їх відшкодування платнику податку.

Шановні підприємці!
Якщо ви прийняли рішення перейти на електронну систему подання податкової звітності, Вам необхідно: звернутись до представника будь-якого сертифікаційного центру, отримати сертифікати ЕЦП.

Кожний вівторок представництво Українського Сертифікаційного центру пропонує:
- отримати сертифікат ЕЦП в Ірпінському Пенсійному фонді кім №11 за адресою:

м. Ірпінь, вул. Шевченка, 4;
тел. 050-396-85-10 (Штерн Борис Олегович)
ТОВ "Український сертифікаційний центр"
www.ukrcc.com;


- мати комп'ютер та доступ до мережі Internet;pвернутись до Ірпінської ОДПІ за укладенням договору на подання звітності в електронному виді. каб.№102 т-56-6-56 (Відділ інформатизації процесів оподаткування) та для формування звітності використовувати комерційне програмне забезпечення Бест-Звіт, або OPZ, яке розроблено ДПС та поширюється безкоштовно через структуру органів ДПС, або Internet (www.sta.gov.ua), або будь-яке інше, яке забезпечує формування вихідних файлів у форматі XML.

Чекаємо Вас за адресою: м. Ірпінь. вул. Шевченко, 2-A, кім. 102, 103; тел. 56-656.
Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар