» » Змагання з «Плавання»

Змагання з «Плавання»

Всім відомо, що плавання — один з найактивніших видів спорту. Навіть, просто розваги у воді, розвивають більшість груп м’язів людини. Плавати корисно всім, адже вода дає сили, здоров’я, хорошого настрою і бадьорості. А змагання у цьому спорті наділяють ще й неймовірним азартом і бажанням щоразу вдосконалюватися.

Так, 15 квітня Київський обласний центр «Інваспорт» вкотре проводив змагання з «Плавання» для дітей та дорослих з обмеженими фізичними можливостями. Вони проходили у Броварському басейні «Купава». Звичайно ж, як завжди, бучанці гучно заявляють про себе. Не зважаючи на те, що у нашому місті наразі немає басейну — спортсмени «Відгука» взяли участь у боротьбі за першість. Бучу представили юнаки: Олександр Висотюк та Антон Одіноков, дорослих — Андрій Олексійович Висотюк. Наполегливість та віра у свої сили дала прекрасний результат!

Наймолодший учасник змагань Олександ Висотюк у своїй віковій категорії був найкращим — йому вдалося вибороти І місце! Його тато, Андрій Висотюк (інвалід ІІ групи), серед дорослих у «вільному стилі» зайняв ІІІ місце. А ось, Антон Одіноков — заслуговує особливої поваги. Плаванням займається лише рік, проте його талант та невтомна праця і старанність допомогли юнакові вибороти два ІІ місця у стилях: «на спині» та «вільним стилем». До того ж, найцікавішим є те, що його суперниками були кандидати в майстри спорту, неодноразові переможці національних змагань! Так, він не злякався! Він зміг показати всі свої вміння!

Молодці хлопці! Так тримати!

Громадська організація інвалідів «Відгук» щиро вітає наших спортсменів з перемогою і бажає зміцнення Духу, зміцнення Волі, зміцнення Сили, задля досягнення найвищих вершин! Здоров’я вам, невгамовної снаги та усіляких гараздів у житті! Вітаємо!


На фото: Голова ГОІ «Відгук» Стадніченко С. Б., у стільці — наймолодший спортсмен Саша,
зліва — його тато Андрій, справа — Антон.
Громадська організація інвалідів «Відгук» 
Відгук Стадніченко
  0
Коментарів: 0
Додати коментар